important-info

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СТАЖУВАННЯ! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ 25 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ

25 березня 2020 року відбудеться засідання Ради адвокатів Донецької області.

На порядок денний планується винесення наступних питань:

 

  • прийняття присяги адвокатів та вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю;
  • про призначення стажистам керівників стажування;
  • про заміну свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю;
  • про розстрочку та звільнення від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування;
  • інше.

 

З урахуванням положень статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», рішення Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID 19, оцінювання результатів стажування (6 місяців) та вирішення питання про видачу свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю на даному засіданні ради адвокатів Донецької області розглядатися не будуть.

 

Наступне засідання Ради адвокатів Донецької області буде виїзним та пройде 10 квітня 2020 року у м. Маріуполь, за адресою вул. Харлампіївська, 13, (велика) конференц–зала готельного комплексу «Спартак» початок засідання об 11-00 годині, у зв’язку із чим керівники стажування та стажисти які мали захищати результати стажування на засіданні РАР 25 березня 2020 року мають змогу зробити це 10 квітня 2020 року у м. Маріуполі,  або у останню середу квітня – 29.04.2020 під час засідання Ради адвокатів Донецької області у м. Краматорську.

 

 

Початок  засідання Ради адвокатів регіону 25 березня 2020 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.