velikden-2022

Зі святом Великодня!

Від імені Ради адвокатів Донецької області та від себе особисто щиро вітаю вас з найвеличнішим святом всіх християн світу – Воскресінням Христовим!

 

Великдень уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснені найзаповітніших мрій і очікувань.

 

Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, співставляючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю. Великдень пробуджує в нас прагнення бути добрішими і милосердними.

 

Нехай же це свято принесе вам і вашим близьким благополуччя і весняне відродження, додасть сили в усіх добрих справах, а життя стане світлішим і прекраснішим.

 

Своїм воскресінням Христос довів: найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, можуть і будуть переможені! Це особливо важливо пам՚ятати в часи важких випробувань.

 

Адресуючи один одному найкращі побажання доброго здоров՚я, миру, щастя і оптимізму на шляху подолання викликів сьогодення, спільно з вами прошу Божого благословення, і вірю, що єдність, заснована на віковічних християнських цінностях, і надалі згуртовуватиме нас на рідній батьківській землі.

 

Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного з вас світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, благословить вас, ваші сім՚ї і всю рідну нам Донеччину та Україну на мирне і достойне майбутнє!

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

З повагою,

Лідія Керанчук

Голова Ради адвокатів Донецької області