DSC03602

ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ 28 лютого 2018 року

28 лютого 2018 року відбулося чергове засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні Ради були розглянуті питання видачі  свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю як стажистам так і помічникам адвокатів. Розглянуті заяви адвокатів на керівництво стажуванням та внесення відповідних відомостей про даних осіб до реєстру адвокатів – керівників стажування. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів. Прийняті рішення по заявам про звільнення від сплати щорічних внесків на адвокатське самоврядування. Вирішені питання про направлення осіб на стажування згідно поданих заяв. Розглянуті заяви щодо видачі дублікатів свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, про зупинення та поновлення стажування.

Згідно Рішення НААУ № 281 від 15.12.2017, розглянуто питання про внесення до складу комісії адвокатів, які активно співпрацюють з центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги Донецької області  адвокатів Бойко Кристину Олександрівну, Гайтан Катерину Олександрівну, Кравчук Людмилу Єгорівну, Врублевського Віктора Вікторовича та Боброва Сергія Валентиновича, згідно подання директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях.

Наступне засідання  Ради адвокатів Донецької області відбудеться 28 березня 2018 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.