den_prapora

З Днем Державного Прапора України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

           Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та з 29-ю річницею Незалежності України!

До цих пір ми не надто задумувалися і цінували такі поняття як Незалежність, Воля і Свобода. Але зараз, коли тисячі українців віддають своє здоровʼя та життя за єдину Батьківщину, наш спокій і мир, за нашу з Вами людську Гідність і Честь, значення цих слів назавжди змінилося для кожного українця. Тепер ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності.

 

29-ю річницею своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень.

 

Ми – мирний народ, але готові виборювати право жити під прапором кольорів мирного неба і золотого поля, під цим небом і серед цих полів.

 

Настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде чисте голубе небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами.

 

День Незалежності України – це важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

 

Бажаю всім і кожному доброго здоровʼя, миру, злагоди і достатку. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

 

Зі святом Вас! Із Днем Державного Прапора України та 29-ю річницею Незалежності України!

 

 

З повагою,

Лідія Керанчук

 

Голова Ради адвокатів

Донецької області