den_prapora

З Днем Державного Прапора України та з 28-ю річницею Незалежності України!

Рада адвокатів Донецької області щиро вітає Вас з Днем Державного Прапора України та з 28-ю річницею Незалежності України!

До цих пір ми не надто задумувалися і цінували такі поняття як Незалежність, Воля і Свобода. Але зараз, коли тисячі українців віддають своє здоровʼя та життя за єдину Батьківщину, наш спокій і мир, за нашу з Вами людську Гідність і Честь, значення цих слів назавжди змінилося для кожного українця. Тепер ми знаємо і ніколи не забудемо дорогу ціну Незалежності.

 

28-ю річницею своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи права та свободи громадян. Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень.

 

Ми – мирний народ, але готові виборювати право жити під прапором кольорів мирного неба і золотого поля, під цим небом і серед цих полів.

 

Настане день, коли над пшеничними полями нашої країни знову буде чисте голубе небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими державами.

 

День Незалежності України – це важливий день для кожного українця, хто вважає себе патріотом України, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

 

Рада адвокатів Донецької області бажає всім і кожному доброго здоровʼя, миру, злагоди і достатку. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай Бог охороняє нашу Україну, громаду, кожну родину від незгод і усіляких негараздів.

 

Зі святом Вас! Із Днем Державного Прапора України та 28-ю річницею Незалежності України!

 

 

З повагою

Рада адвокатів Донецької області