nezalezhnosti

Вітання до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

Цього року наша держава святкує ювілейну 30-у річницю незалежності. Для людини — це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Та свободолюбиві українці ще 30 років тому показали,  що свою державу творять самі, захищаючи право жити в суверенній та незалежній  країні.   Нелегкою була дорога українського народу до того незабутнього дня, коли втілилася у життя національна ідея, воля та прагнення до власної національної державності, найкращих європейських демократичних традицій. Непросто нам і зараз відстоювати  суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави. Вірю, що наша сильна і мужня, духовно багата нація зможе вистояти у цих випробуваннях.

Дорогі адвокати Донеччини! Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожен дім щастя і добро, здоров’я і радість, мир та любов, щедру долю. Бажаю успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

Зі святом Вас!

З повагою,

Лідія Керанчук

Голова Ради адвокатів Донецької області