rozy

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТІВ КЕРАНЧУК ЛІДІЮ ЛЕОНІДІВНУ ТА МИРОНЕНКО ОЛЬГУ ВАЛЕРІЇВНУ!

Сьогодні 27 жовтня святкують свій День народження прекрасні жінки – Голова Ради адвокатів Донецької області Лідія Керанчук та член Ради адвокатів Донецької області Ольга Мироненко.

 

Від імені Ради адвокатів та адвокатської спільноти вітаємо Вас з Днем народження.

 

Шановна Лідіє Леонідівно!

 

         За час спільної роботи ми знаємо Вас не тільки як компетентного керівника органу адвокатського самоврядування, знаючого і вправного фахівця, але і як сучасну, веселу, товариську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і спитати, захистити та бути вимогливою і добродушною.

Всі свої знання, досвід, високий професіоналізм Ви віддаєте тим, хто потребує захисту прав і законних інтересів, допомагаєте колегам у вирішенні складних професійних питань, творчо та добросовісно виконуєте покладені на Вас адвокатською спільнотою обов՚язки керівника органу адвокатського самоврядування.

 

Шановна Ольга Валеріївно!

 

         За час Вашої роботи адвокатом, зокрема в органах адвокатського самоврядування, Ви проявили себе як порядна, надійна, щира, благородна та відверта людина, професіонал своєї справи.

Ми знаємо Вас також як чуйного сем՚янина: дружину та матір, яка теплом своєї душі підтримує усіх.

Довгі дев՚ять місяців Ви готувалися і чекали появи на світ самого великого щастя для Вас. Бажаємо, щоб ваш малюк ріс здоровим та розумним, а його маленьки ніжки міцно крокували по рівній доріжці і кожен день його життя був наповнений увагою, любов՚ю і турботою батьків, яку потім він подарує Вам в знак подяки.

 

Шановні Лідія Леонідівно та Ольга Валеріївно, ми впевнені, що Вас будуть і надалі супроводжувати успіхи, великі досягнення, надійні друзі та клієнти. Мрії будуть збуватися, а друзі, співробітники та трудовий колектив приносити Вам лише добрі та радісні новини.

 

Бажаємо й надалі залишатися такими енергійними і невтомними, щирими і турботливими, щедрими на добро.

Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров՚я, світлу радість та родинні гаразди.

                  

З повагою,

Рада адвокатів Донецької області