z_dnem_advokatury3

Вітаємо Вас з Днем адвокатури України!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Щиро вітаємо Вас з Днем адвокатури України!

 

На  честь Дня адвокатури прийміть найщиріші привітання, побажання добра, міцного здоров՚я, сімейного благополуччя.

Адвокатура це інституція, без якої неможлива розбудова правової держави, щоденний захист конституційних прав і свобод громадян, а без наполегливості правозахисників, їхньої компетентності неможливе встановлення істини та справедливості.

 

Наша з Вами професійна діяльність відіграє вагому роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє розвиткові України, як демократичної, правової Держави.

 

Саме на нас, адвокатів, суспільство покладає надії якісного забезпечення прав та  законних інтересів громадян – тому ми повинні бути єдиною, високопрофесійною та незалежною силою, покликаною стверджувати у Державі ідеали справедливості й добра.

 

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом та бажаємо цікавих справ, вдячних клієнтів, а також нових перемог у відстоюванні справедливості! Нехай улюблена справа дарує мотивацію, надихає на приголомшливі відкриття та нові думки і проекти. Ми впевнені, що інтерес до професії ніколи не згасне у ваших очах, та не закінчаться нові ідеї, цілі та плани їх успішної реалізації!

 

З Днем адвокатури України Вас шановні колеги!

 

 

 

З повагою,

Рада адвокатів Донецької області,

Донецька обласна КДКА