m25_845

Вітаємо Маріупольську міську колегію адвокатів із 25-річним ювілеєм!

26 липня 2019 року виповнюється 25 років із часу заснування Маріупольської міської колегії адвокатів.

 

Починаючи з 1994 року і по теперішній час колектив Маріупольської міської колегії адвокатів постійно стоїть на захисті прав і законних інтересів громадян.

За 25 років існування Маріупольської міської колегії адвокатів для більш ніж 400 молодих спеціалістів, які у подальшому поповнили структури правоохоронних та судових органів, органів юстиції, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, колегія стала першим робочим місцем.

З колегії вийшли 2 доктори юридичних наук та 10 кандидатів юридичних наук.

Маріупольська міська колегія адвокатів активно співпрацює з вищими юридичними навчальними закладами з питань обміну досвідом, а також проходження ознайомчої та виробничої практики студентами цих навчальних закладів.

Протягом 25 років в Маріупольській колегії адвокатів проходили практику студенти таких навчальних закладів як:

  • Національна юридична академія ім. Я.Мудрого;
  • Донецький національний університет;
  • Донецький інститут МВС;
  • Маріупольський державний університет;
  • Харківський університет МВС;
  • Академія адвокатури України;
  • Білоруський інститут правознавства;
  • Азовський регіональний інститут управління;
  • Бердянський інститут підприємництва.

 

За 25 років існування Маріупольська міська колегія адвокатів була відзначена грамотами, подяками та вітаннями  Голови Верховної Ради України, Донецької облдержадміністрації, міських голів м. Маріуполя, Ректора МДУ, Голови Національної асоціації адвокатів України, Голови профспілки  працівників морського транспорту України, Міського комітету із запобігання та протидії корупції.

 

За час існування колегії адвокатів її колектив проявив високий професіоналізм, активну діяльність щодо захисту прав і законних інтересів громадян, зробив вагомий внесок в надання правової допомоги громадянам.

 

Вітаємо колектив Маріупольської міської колегії адвокатів на чолі з її керівником – Головою президії міської колегії адвокатів, Заслуженим юристом України Конишевим Геннадієм Аркадійовичем, з нагоди 25 – річчя заснування.

 

Бажаємо щоб Ваша наполегливість, сумлінність та професіоналізм у поєднанні з безцінним досвідом і надалі залишалися надійним фундаментом розвитку інституту адвокатури України.

 

Цього святкового дня зичимо всім Вам та Вашим рідним міцного здоров՚я, вагомих професійних здобутків, нових оригінальних ідей при наданні правової допомоги за для досягнення бажаного результату та на благо процвітання як колегії адвокатів так і адвокатури в цілому!

 

З повагою,

Лідія Керанчук

Голова Ради адвокатів Донецької області