z_dnem_advokatury3

Вітаємо із Днем адвокатури!

У складній життєвій ситуації вся надія на Вас! Ви захистите інтереси, повернете репутації чистоту перед законом і просто допоможете забути про нагальні проблеми!

Бути адвокатом  — це не просто професія, це покликання серця, покликання життя, яке вимагає величезного терпіння й майстерності, щоденної самовідданої праці. І ми з гордістю констатуємо: Ви в нас — найкращі!

А ще адвокати з перших днів стали потужною складовою волонтерського фронту. Щира подяка Вам за це!

Бажаємо жити кожному з Вас за власним розкладом щастя! Нехай кожен день приносить лише радість і натхнення, у вашому будинку буде завжди затишно і світло, а поруч будуть дорогі серцю люди! Мудрості — собі й оточенню, щоб вчасно діяти, зупинятися і йти.

Любові — різної: до коханих і до дітей, до роботи і відпочинку, до світу й до себе. Миру, щоб радіти сонцю та життю! Перемоги, щоб жити у вільній країні!

Вітаємо адвокатів які , стоять на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя – яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.

Шана і слава  адвокатам захисникам Вітчизни, слава Україні!

Світла пам’ять тим адвокатам, які віддали своє життя за рідну землю, перемогу України, майбутнє дітей…

 

Також рийміть щирі привітання с нашим професійним святом від Донецької обласної КДКА!

Бажємо вам здоров’я та професійних успіхів, оптимізму, стійкості у відстоюванні закону та інтересів громадян, бути вірними професійним принципам в адвокатській роботі. Всім чудового настрою та свята. І всім нам якнайшвидшого миру на нашій землі!

 

З Днем Адвокатури!

 

Рада адвокатів Донецької області,

Донецька обласна КДКА