gathering2021

Відкрито реєстрацію на захід Gathering 2021

За ініціативою Молодіжного комітету НААУ – UNBANextGen 18 вересня 2021 року відбудеться найочікуваніша подія року – Gathering 2021.

Gathering 2021 – місце зустрічі адвокатів, молодих юристів та студентів-правників з усієї України. Це унікальний захід, де правозахисники можуть зустрітися для знайомств і неформального спілкування.

Місце проведенняPerfect Place (м. Київ, Венеціанський острів, Золотий пляж).

Формат заходу: вечірка, яка включатиме коротку презентацію діяльності UNBA NextGen та неформальну частину для нетворкінгу. Захід буде проведено із дотриманням карантинних обмежень та заходів безпеки.

На вечірці Gathering 2021 заплановано:

– розважальна програма за участі знаних DJ;

– спеціальні фотозони та лаундж-зона з м’якими пуфами;

– VIP catering, що включає їжу та напої.

Вартість участі:

600 грн – для ранніх пташок до 31 серпня,

800 грн – з 01 вересня,

1000 грн – на місці заходу.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Нагадуємо, що діяльність UNBA NextGen спрямована на об’єднання та розвиток спільноти молодих адвокатів, налагодження діалогу між молоддю та досвідченими правозахисниками для обміну професійним досвідом.

UNBA NextGen – відкритий для кожного молодого юриста: адвоката, помічника адвоката, студента. Охочим вступити до комітету необхідно заповнити анкету.

 

З питань участі у заході звертатися до регіонального представника молодіжного комітету НААУ NextGen у Донецькій області адвоката Берзінь Сергія Людвиговича за телефоном +38 099 44 17 937.