seminar2

Відкрито реєстрацію на навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 22 лютого 2020 року

Радою адвокатів Донецької області 22 лютого 2020 року у м. Краматорську буде проведено безкоштовний  навчальний семінар для адвокатів за  темою «Поділ майна подружжя», під час якого будуть висвітлені такі питання як встановлення спільного проживання чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу, право особистої приватної власності дружини та чоловіка, об՚єкти права спільної сумісної власності, розмір часток майна дружини та чоловіка при поділі майна, що є об՚єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Адреса проведення семінару: Донецька область, м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41, Ювелірний дім “SA&GA” (велика зала 3-й поверх).

Доповідач: Михальченко Анастасія Олександрівна – суддя – спікер Краматорського міського суду Донецької області.

Даний захід буде проведено тривалістю у 5 годин та за наслідками участі у семінарі адвокати отримують відповідні бали.

 

Нагадуємо, що згідно нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року, для того щоб мати змогу прийняти участь у заході та отримати залікові бали, кожен учасник заходу ПКА має пройти обов՚язкову попередню реєстрацію на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Зробити  це можна знайшовши вищезазначений Захід у реєстрі акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ http://www.hsa.org.ua/

 

Після того як учасник подасть заявку на участь у заході, відомості про нього з՚являться у  Оператора підвищення кваліфікації адвокатів – Ради адвокатів Донецької області, яка може як затверджувати так і відмовляти учасникам ПКА у відвідуванні заходу.

 

Після того, як Оператором ПКА буде затверджено учасника ПКА, на електронну пошту учасника надійде лист з QR- кодом, за допомогою якого, він підтвердить свою участь у заході ПКА, відсканувавши код у співробітника оператора  на вході та виході з приміщення, де буде відбуватися семінар.

 

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації за відповідний рік, Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, (направляється на електронну адресу адвоката) з відповідним внесення такої інформації до ЄРАУ. Форма сертифікату затверджується Вищою школою адвокатури НААУ.

 

Реєстрація учасників навчального семінару при пред՚явленні QR- коду, буде проводитися 22 лютого 2020 року з 09:00 по 10:00 годину, початок семінару о 10:00 годині закінчення о 15:00 годині

Кількість учасників семінару є обмеженою, та перевагу на підтвердження участі у семінарі буде надано адвокатам які не мають боргів зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.