seminar_14082021_01

Відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Донецької області у м. Маріуполь.

14 серпня 2021 року Радою адвокатів Донецької області, на базі Приазовського державного технічного університету м. Маріуполь було проведено навчальний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Донецької області.

Під час семінару тренером  - секретарем кваліфікаційної палати адвокатури Донецької області Арустамовим Арсеном Володимировичем були висвітлені питання правил адвокатської етики та стандартів професійної діяльності що стосувалися відносин між адвокатами та органами адвокатського самоврядування.

 

Головою Донецької обласної Кваліфікаційно дисциплінарної палати адвокатури Коростеліною Тетяною Юріївною було зауважено присутнім адвокатам про необхідність дотримання правил адвокатської етики та своєчасного виконання обов՚язку щодо сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Наведені приклади зі справ які перебували в провадженні дисциплінарної палати Донецької обласної КДКА. Надані відповіді на задані адвокатами питання.

 

Присутній на семінарі заступник голови Ради адвокатів Донецької області Бутко Олександр Олексійович, розповів адвокатам про роботу Ради адвокатів регіону в частині складання Радою протоколів про адміністративні правопорушення за заявами адвокатів у разі порушення права на інформацію (ст. 212-3 КУпАП). Про звернення Ради адвокатів регіону до Донецької обласної КДКА із поданнями про притягнення адвокатів які систематично не сплачують щорічні внески на забезпечення адвокатського самоврядування до дисциплінарної відповідальності. Відповів на питання що надходили від присутніх.

 

Тренер Резніченко Володимир Олексійович, який є кандидатом юридичних наук, доцентом та членом Ради адвокатів  Донецької області висвітлив тему щодо оскарження дій державного виконавця.

 

Під час семінару доповідачам від присутніх на заході адвокатів надходили запитання, виникали дискусії, що свідчить про актуальність та інтерес серед адвокатів до розгляду зазначених тем. 

 

 За результатами вивчення тем семінару присутнім на заході адвокатам було нараховано 4 бали з підвищення кваліфікації адвокатів, 2 бали з яких були з питань правил адвокатської етики та стандартів професійної діяльності.

 

      Інформація про проведення Радою адвокатів Донецької області семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів завчасно розміщується на сайті Ради адвокатів регіону, а  тому Шановні колеги уважно слідкуйте за сайтом та своєчасно сплачуйте внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, що забезпечить Вам можливість прийняття участі у безкоштовних заходах з підвищення кваліфікації адвокатів, які будуть проводитися Радою адвокатів Донецької області у подальшому.