seminar_10-1107_01

Відбувся дводенний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Донецької області

10 - 11 липня 2021 року Радою адвокатів Донецької області, на базі відпочинку «Полярная Медведица» м. Святогірськ, було проведено дводенний навчальний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів Донецької області.

 

Даний захід було розпочато вітальними словами голови Ради адвокатів Донецької області Лідії Керанчук.

 

Під час семінару тренером  - суддею – спікером Краматорського міського суду Анастасією Михальченко була висвітлена тема щодо доказів в кримінальному провадженні, наведена відповідна судова практика Верховного суду, що було дуже корисним та актуальним для практикуючих адвокатів.

 

Тренер Дар՚я Лісова яка є кандидатом юридичних наук та членом дисциплінарної палати адвокатури Донецької області висвітлила тему щодо взаємодії органів адвокатського самоврядування та адвокатів, навела приклади з роботи дисциплінарної палати адвокатури Донецької області. 

 

Під час семінару доповідачам від присутніх на заході адвокатів надходили запитання, виникали дискусії, що свідчить про актуальність та інтерес серед адвокатів до розгляду зазначених тем. 

 

Почесним гостем семінару став суддя з багаторічним стажем роботи, голова Донецького апеляційного суду Олександр Лісовий, який розповів присутнім про судову реформу, навів приклади з власної роботи, відповів на запитання адвокатів.

 

Участь у семінарі прийняли 100 адвокатів з Донецької області, яким за результатами вивчення тем семінару було нараховано 7 балів з підвищення кваліфікації адвокатів, 2 бали з яких були з питань правил адвокатської етики та стандартів професійної діяльності.

 

      Інформація про проведення Радою адвокатів Донецької області семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів завчасно розміщується на сайті Ради адвокатів регіону, а  тому Шановні колеги уважно слідкуйте за сайтом та своєчасно сплачуйте внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, що забезпечить Вам можливість прийняття участі у безкоштовних заходах з підвищення кваліфікації адвокатів, які будуть проводитися Радою адвокатів Донецької області.

Завантажити матеріали з семінарів у форматі PDF можна тут:

Докази в кримінальному провадженні та Взаємодія органів адвокатського самоврядування та адвокатів

 

Рада адвокатів Донецької області