viezdnoe_zasedanie

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 вересня  2020 року у місті Покровську відбулися збори адвокатів Донецької області з висування та обрання делегатів на Конференцію адвокатів Донецької області 10 жовтня 2020 року, під час якої адвокати регіону мають розглянути звіти Ради адвокатів Донецької області, Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області, представників адвокатів Донецької області в РАУ та у ВКДКА за звітній період, висновки ревізійної комісії адвокатів Донецької області за результатами перевірки фінансово – господарської діяльності РАР та КДКА та затвердити кошториси та штатні розклади РАР та КДКА на 2021 рік, обрати членів ради адвокатів, членів КДКА, ревізійної комісії адвокатів Донецької області, у яких закінчуються повноваження, а також  обрати представника адвокатів Донецької області у ВКДКА.

За наслідками зборів були вибрані делегати Конференції від міст Мирнограда, Селидове, Покровська, Авдіївки, Мар՚їнського та Добропольського районів.

Від міст Добропілля, Вугледара та Новогродівки на збори не з՚явився жодний адвокат.

Нагадуємо, Конференція адвокатів Донецької області відбудеться 10 жовтня 2020 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, площа Миру, 1 (Палац культури та техніки НКМЗ). Реєстрація делегатів Конференції буде здійснюватися з 10:00 години до 10:50.