stopbullying

СТОП БУЛІНГ!

Адвокатська ініціатива  ̎СтопБулінг̎  – це колектив адвокатів, який захищає права людини та, насамперед, дитини. Основними цілями Адвокатської ініціативи ̎СтопБулінг̎ є:

 

  • координація роботи адвокатів в справах, де є ознаки булінгу;
  • підвищення правової обізнаності громадян та учасників навчального процесу з питань булінгу.

 

Саме сьогодні проблема булінгу постала надзвичайно гостро і потребує протидії з боку держави, громадськості та адвокатури.

 

Адвокатська ініціатива ̎СтопБулінг̎ вже долучалася до профільних заходів, організованих Міністерством юстиції України (в рамках проекту «Я маю право», Всеукраїнського тижня протидії булінгу) та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (в рамках проекту «Human Rights Week 2019»).

 

Наразі представники адвокатської ініціативи, члени молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України ̎ NextGen ̎  планують ряд просвітницьких лекцій у навчальних закладах по всій території України.

 

У зв՚язку із викладеним, Комітет НААУ  NextGen та комітет міжнародного права при НААУ звертається до адвокатів із пропозицією долучення до адвокатської ініціативи

̎ СтопБулінг ̎ .

 

В рамках своєї діяльності, Адвокатська ініціатива  ̎ СтопБулінг ̎   планує залучити адвокатів регіонів до проведення низки лекцій (виховних годин) у навчальних закладах, направлених на формування правової обізнаності учасників освітнього процесу з теми булінгу та профільного законодавства. Зі свого боку, НААУ надасть необхідну методичну підтримку.

 

З приводу приєднання до Адвокатської ініціативи ̎СтопБулінг ̎ необхідно звертатися до голови Комітету НААУ NextGen Білоцького Владислава Валерійовича адреса електронної пошти v.belotsky@unba.org.ua або голови комітету НААУ з міжнародного права Власюка Віталія Вікторовича, адреса електронної пошти v.vlasiuk@unba.org.ua

 

nextgen_