vnesky2

Щодо порядку, розмірів та строку сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2021 році!

Як повідомляє НААУ, розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2021 році складає 2270 гривень 00 копійок. Відповідне рішення Ради адвокатів України було прийнято 18 грудня 2020 року.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 03 лютого 2017 року № 4, із подальшими змінами та доповненнями, внесеними Рішенням Ради адвокатів України від 13 жовтня 2018 року № 176 встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:
• шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону (У 2021 році сума 70% щорічного внеску складає 1589 гривень 00 копійок)
• шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України (у 2021 році сума 30% щорічного внеску складає 681 гривня 00 копійок)
Сплатитити внесок можна:
• У будь-якій банківській установі України за реквізитами
• У будь-якій банківській установі України згенерувавши квитанцію у розділі «Адвокату» – «Платежі» на сайті Національної асоціації адвокатів України
• Онлайн у особистому кабінеті адвоката на сайті Національної асоціації адвокатів України
Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.
Звертаємо увагу адвокатів на те, що оплату необхідно здійснювати саме двома платежами на різні рахунки!
Також нагадуємо:
Заборгованості за щорічними внесками за попередні роки можна сплатити будь-яким з вищевказаних способів згенерувавши квитанції за відповідний рік у розділі «Адвокату» – «Платежі» на сайті Національної асоціації адвокатів України.
Рішенням РАУ від 14 лютого 2020 року № 22 «Про сплату щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами окремих категорій» визначено право рад адвокатів регіонів в приймати рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску стосовно окремих категорій адвокатів. Прохання ознайомитися із вказаним рішенням і у разі наявності відповідних підстав, подати відповідну заяву до Ради адвокатів Донецької області до 31 січня 2021 року.

 

Реквізити Ради адвокатів Донецької області