den_advokatury

Привітання з Днем юриста!

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди свята Дня юриста, яке об՚єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у захисті наших громадян та поширенні правових знань.
Сьогодні, у час, коли Україна, долаючи труднощі, крокує складним шляхом реформ, діяльність юриста набуває у суспільстві особливого значення. Адже на кожного з нас покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок. Саме від нашої з Вами щоденної діяльності значною мірою залежить майбутнє України як правової держави, успішне запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури суспільства.
Від імені Ради адвокатів Донецької області та від себе особисто вітаю Вас колеги із цим святом та бажаю мудрості, виваженості, мужності та витримки. Нехай професійні та життєві успіхи супроводжують Вас у всіх справах, а зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян та авторитетом колег.

З повагою,
Голова Ради адвокатів Донецької області
Лідія Керанчук