obgovorennya

ПРИЄДНУЄМОСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ!

Шановні колеги!

Представником адвокатів Донецької області в Раді адвокатів України адвокатом Осикою Сергієм Валентиновичем, були надані пропозиції про внесення змін до Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги (нова редакція) затвердженого рішенням РАУ від 12.04.2019 № 41,  та типову форму ордеру затверджену рішенням РАУ від 17 грудня 2012 р. № 36, з метою їх вдосконалення для зручності адвокатів.

З огляду на наведене, прохання всіх бажаючих приєднуватися до обговорення питання внесення змін до Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги (нова редакція) затвердженого рішенням РАУ від 12.04.2019 № 41 та типової форми ордеру, як за пропозиціями адвоката Осика С.В. так і з урахуванням власного досвіду пов՚язаного з використанням ордеру адвоката, у тому числі при складанні адвокатських запитів, для зручності та вдосконалення здійснення адвокатами своєї професійної діяльності при використанні ордеру.

Приєднатися до обговорення можна шляхом надсилання електронних листів як на адресу Ради адвокатів Донецької області office@sa.dn.ua так і безпосередньо на електронну адресу адвоката Осика С.В. –  osykasergiy@gmail.com.

 

Положення про ордер на надання правничої (правової) допомоги:

 

 

Рада адвокатів Донецької області