conference

Оголошення про проведення зборів адвокатів у регіонах Донецької області та звітньої Конференції адвокатів Донецької області !

Рада адвокатів Донецької області, на виконання вимог ст. 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», повідомляє про проведення Конференції адвокатів Донецької області 21 грудня 2019 року  за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA, велика конференц зала), (в подальшому – Конференція).

З метою обрання делегатів Конференції,

30 листопада 2019 року об 11:00 годині проводяться загальні збори адвокатів:

 

  • для адвокатів міста Краматорськ, міста Слов՚янськ, Слов՚янський район, міста Лиман (Красний Лиман), Лиманський район, міста Дружківка, міста Костянтинівка, міста Бахмут (Артемівськ), Бахмутський район, міста Торецьк (Дзержинськ), Олександрівський район, а також адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають постійне місце проживання на територіях, не підконтрольних Уряду України, але мають робочі місця в східних, північних, центральних та західних областях України – м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц зала);

 

  • для адвокатів міста Маріуполь, смт Мангуш, Мангушський район, Нікольський (Володарський) район, м. Волноваха, Волноваський район, Великоновосілківський район, а також адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають постійне місце проживання на територіях, не підконтрольних Уряду України, але мають робочі місця в південних областях України – м. Маріуполь, вул. Харлампіївська, 13 ( готельний комплекс «СПАРТАК» велика конференц зала);

 

  • для адвокатів міста Покровськ (Красноармійськ), Покровський район, міста Добропілля, Добропільський район, місто Селидове, місто Курахове, місто Мар՚їнка, Мар՚їнський район, місто Вугледар, місто Мирноград (Димитрів), місто Українськ, місто Родинське, місто Гірник, місто Авдіївка, місто Новогродівка – м. Покровськ, вул. Європейська, 22 (конференц зала Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка).

 

Реєстрація адвокатів здійснюється перед початком зборів на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу. Реєстрація закінчується за 10 хвилин до відкриття зборів.

 

У зборах беруть участь адвокати включені до Єдиного реєстру адвокатів України з адресою робочого місця у відповідному регіоні Донецької області згідно списків, які оприлюднюються на офіційних сайтах Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів Донецької області.

 

21 грудня 2019 року о 11:00 годині проводиться Конференція адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц зала)

 

Реєстрація делегатів Конференції здійснюється з 10:00 до 10:50 при пред՚явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

 

Питання, що вносяться до порядку денного Конференції:

 

  • Розгляд та затвердження звітів Ради адвокатів Донецької області, Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області, представників адвокатів Донецької області в РАУ та у ВКДКА з 19 січня 2019 року по день проведення конференції – 21.12.2019 р.;

 

  • Розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Донецької області за результатами перевірки фінансово – господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області з 19 січня 2019 року по день проведення конференції – 21.12.2019 р.;

 

  • Затвердження кошторисів та штатних розкладів Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області на 2020 рік.

 

 

Рада адвокатів Донецької області