seminar2

Оголошення про проведення зборів адвокатів у регіонах Донецької області та Конференції адвокатів Донецької області !Оголошення про проведення зборів адвокатів у регіонах Донецької області та Конференції адвокатів Донецької області!

Радою адвокатів України 13 грудня 2018 року прийнято рішення про скликання 15-16 лютого 2019 року З՚їзду адвокатів України.

 

На виконання рішення РАУ від 13.12.2018 р. та вимог ст. 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Радою адвокатів Донецької області 17.12.2018 року прийнято рішення про скликання 19 січня 2019 року Конференції адвокатів Донецької області (в подальшому – Конференція).

 

З метою обрання делегатів Конференції, 05 січня 2019 року об 11-00 годині проводяться загальні збори адвокатів:

 

  • для адвокатів міста Краматорськ, міста Слов՚янськ, Слов՚янський район, міста Лиман, Лиманський район, міста Дружківка, міста Костянтинівка, міста Бахмут, Бахмутський район, місто Торецьк, Олександрівський район, а також адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають постійне місце проживання на територіях, не підконтрольних Уряду України, але мають робочі місця в східних, північних, центральних та західних областях України – м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц зала);

 

  • для адвокатів міста Маріуполь, смт Мангуш, Мангушський район, Нікольський район, Волноваський район, Великоновосілківський район, а також адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають постійне місце проживання на територіях, не підконтрольних Уряду України, але мають робочі місця в південних областях України – м. Маріуполь, вул. Харлампіївська, 13 ( готельний комплекс «СПАРТАК» велика конференц зала);

 

  • для адвокатів міста Покровськ, Покровський район, міста Добропілля, Добропільський район, місто Селидове, місто Курахове, місто Мар՚їнка, Мар՚їнський район, місто Вугледар, місто Мирноград, місто Українськ, місто Родинське, місто Гірник, місто Авдіївка, місто Новогродівка – м. Покровськ, вул. Європейська, 22 (конференц зала Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка).

 

Реєстрація адвокатів здійснюється перед початком зборів на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу. Реєстрація закінчується за 10 хвилин до відкриття зборів.

 

У зборах беруть участь адвокати включені до Єдиного реєстру адвокатів України з адресою робочого місця у відповідному регіоні Донецької області згідно списків, які оприлюднюються на офіційних сайтах Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів Донецької області.

 

19 січня 2019 року о 11-00 годині проводиться Конференція адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц зала)

 

Реєстрація делегатів Конференції здійснюється з 10:00 год. до 10:50 при пред՚явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

 

Питання, що вносяться до порядку денного Конференції:

  • Обрання делегатів З՚їзду адвокатів України.
  • Розгляд та затвердження звітів Ради адвокатів Донецької області, Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області, представників адвокатів Донецької області в РАУ та у ВКДКА з 12 жовтня 2017 року по день проведення конференції.
  • Розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Донецької області за результатами перевірки фінансово – господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області з 12 жовтня 2017 року по день проведення конференції.
  • Затвердження кошторисів та штатних розкладів Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області на 2019 рік.
  • Прийняття інших рішень відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

 

Рада адвокатів Донецької області