20190608_100738

08 червня 2019 року у м. Краматорську відбувся навчальний семінар для адвокатів

08 червня 2019 року у приміщенні ювелірного дому «SA&GA» м. Краматорська  Радою адвокатів Донецької області було проведено навчальний семінар для адвокатів за темами «Правила адвокатської етики. Підстави притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності» 

 

Даний захід був відкритий вітальними словами голови Ради адвокатів Донецької області Лідії Керанчук, яка зауважила присутнім про необхідність підвищення адвокатами кваліфікації та нагадала, що рішенням Ради адвокатів України № 20 від 14 лютого 2019 року була затверджена нова редакція Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, що суттєво відрізняється від попередньої редакції, звернувши при цьому увагу на ключові відмінності нової редакції Порядку.  (Із текстом нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України можна ознайомитися нижче ↓).  

 

Надалі голова КДКА Донецької області Тетяна Коростеліна зауважила на  необхідності неухильного дотримання адвокатами Правил адвокатської етики нагадавши присутнім підстави притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності та розповіла про зміни що були внесені до Правил адвокатської етики. 

 

            Загалом у даному семінарі прийняли участь понад 150 адвокатів з Донецької, Запорізької, Харківської та Дніпропетровської областей, які за результатами вивчення тем семінару отримали сертифікати про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів із зарахуванням 2 годин.

 

            Нагадаємо, що згідно Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України один заліковий бал з підвищення кваліфікації адвокатів дорівнює 1 (одній) годині. Адвокати, які набули статусу адвоката, в перші три роки зобов՚язані підвищувати кваліфікацію на рівні 16 годин на рік, інші 10 годин на рік, 2 залікових бали з яких, мають бути за навчання з питань правил адвокатської етики та стандартів професійної діяльності.

 

            Протягом червня 2019 року Радою адвокатів Донецької області планується проведення двох навчальних семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів 22 червня у місті Маріуполі та 29 червня у місті Краматорську тривалістю по п՚ять годин кожний семінар.

 

            Більш детальна інформація про теми час та місце проведення навчальних семінарів, буде завчасно розміщена на сайті Ради адвокатів Донецької області. 

Порядок підвищення кваліфікації адвокатів (документ)