seminar

Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську

Радою адвокатів Донецької області за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми “Нове правосуддя» 06 листопада 2018 року у м. Краматорську, буде проведено навчальний семінар для адвокатів на тему «Медіація як інструмент для адвокатів та Роль адвоката в медіації».

Даний захід буде проведено тривалістю у 3 години та за наслідками участі у семінари, адвокати отримують Сертифікат про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів.

Реєстрація учасників навчального семінару буде проводитися 06 листопада 2018 року з 09:00 по 09:30 год., початок семінару об 09:30 годин.

До участі у семінарі запрошуються як адвокати Донецької області, так і адвокати з інших регіонів України.

Адреса проведення семінару: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41, Ювелірний дім “SA&GA” (велика зала).

 

Програма семінару «Медіація як інструмент для адвокатів та Роль адвоката в медіації»:

  • спеціально розроблена медіаторами-правниками, тренерами Української академії медіації з урахуванням положень нової редакції процесуальних кодексів (ЦПК, КАСУ,ГПК) та є певним комплексом знань про позасудове вирішення спорів шляхом медіації, про відмінності процедур – медіації і врегулювання спору за участю судді;
  • орієнтована на адвокатів, враховуючи особливості професійної діяльності та адвокатської етики.

Зміст семінару:

  • Короткий огляд процедури медіації; Термін «медіація» у законодавстві України;
  • Відмінності процедури медіації від Врегулювання спору за участю судді (за новим ЦПК);
  • Які переваги для адвоката надають навички медіатора та Які техніки з медіації можуть сприяти комунікації адвоката с клієнтами, в суді, в переговорах, на консультації, з партнерами по бізнесу; особливості роботи адвоката-медіатора;
  • Роль адвоката в медіації; супровід клієнта (сторони конфлікту/спору)у медіації в якості адвоката/правового консультанта; правові особливості оформлення цивільно-правових угод у медіації.

 

 

ПРОГРАМА

семінару для адвокатів

«МЕДІАЦІЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ АДВОКАТА»

м. Краматорськ,  06 листопада 2018 р.

Цей захід здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

09.00 – 09.30 Реєстрація учасників
09.30 – 09.40 Відкриття семінару. Вступне слово.

Голова Ради адвокатів Донецької області – Керанчук Лідія Леонідівна

Представник від Української академії медіації – Кармазіна Катерина Юріївна

09.40 – 10.20

 

Загальний огляд процедури медіації. Переваги та відмінні особливості. Перспективи правового врегулювання медіації в Україні. Порівняння медіації з процедурою врегулювання спору за участю судді.

Доповідач: Ірина Володимирівна Сучілова – адвокат, медіатор, член Комітету з медіації Ради адвокатів Одеської області та Української академії медіації.

10.20 – 10.45 Питання-відповіді.
10.45 – 11.25 Медіація в професійній діяльності адвоката. Які переваги для адвоката надають навички медіатора. Які техніки з медіації можуть сприяти комунікації адвоката з клієнтами, з опонентами, з колегами, з партнерами, в суді тощо. Особливості роботи адвоката-медіатора.

Доповідач: Кармазіна Катерина Юріївна – к.ю.н., доцент, адвокат, медіатор, член  Ради адвокатів Одеської області, член Комітету з медіації РАОО та Української академії медіації, викладач Національної школи суддів, сертифікований НААУ тренер для адвокатів, гостьовий професор Університету Деусто (м.Більбао та м.Сан-Себастьян, Країна Басків, Королівство Іспанія) та Університету імені Аристотеля (м.Салоніки, Грецька Республіка) .

11.25 – 11.50 Питання-відповіді.
11.50- 12.00 Завершення семінару.

  
emblems