seminar

Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 28 вересня 2019 року

Національною асоціацією адвокатів України за підтримки Ради адвокатів Донецької області  28 вересня 2019 року у м. Краматорську буде проведено навчальний семінар для адвокатів за  темами:

 

  • «Позбавлення батьківських прав»

Доповідач: Михальченко Анастасія Олександрівна – суддя – спікер Краматорського міського суду Донецької області;

 

  • «Надання правової допомоги клієнтам при ДТП»

Доповідач: Мельниченко Євгеній Олександрович – адвокат;

 

  • «Сучасне регулювання спадкового права»

Доповідач: Калмикова Людмила Костянтинівна – суддя Дергачівського районного суду Харківської області.

 

Даний захід буде проведено тривалістю у 5 години та за наслідками участі у семінарі, адвокати отримують відповідні бали.

 

Нагадуємо, що згідно нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року, для того щоб мати змогу прийняти участь у заході та отримати залікові бали, кожен учасник заходу ПКА має пройти обов՚язкову попередню реєстрацію на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Зробити  це можна знайшовши вищезазначений Захід у реєстрі акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ http://www.hsa.org.ua/

 

Після того як учасник пройде попередню реєстрацію на захід, відомості про нього з՚являться у  Оператора підвищення кваліфікації адвокатів – НААУ, яка може як затверджувати так і відмовляти учасникам ПКА у відвідуванні заходу.

 

Після того, як Оператором ПКА буде затверджено учасника ПКА, на електронну пошту учасника надійде лист з QR- кодом, за допомогою якого, він підтвердить свою участь у заході ПКА, відсканувавши код у співробітника оператора на вході та виході з приміщення, де буде відбуватися семінар.

 

Після заходу його учасникам необхідно буде здати тест за наслідками заслуханого матеріалу (посилання для проходження тестування будуть надіслані учасникам заходу ПКА на e-mail)

 

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації за відповідний рік, Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, (направляється на електронну адресу адвоката) з відповідним внесення такої інформації до ЄРАУ. Форма сертифікату затверджується Вищою школою адвокатури НААУ.

 

Реєстрація учасників навчального семінару при пред՚явленні QR- коду, буде проводитися 28 вересня 2019 року з 09:00 по 10:00 годину, початок семінару о 10:00 годині.

 

Адреса проведення семінару: Донецька область, м. Краматорськ,

 бульвар Краматорський, 41.

Ювелірний дім “SA&GA” (велика зала).

 

Акредитація даного семінару та розміщення відповідної інформації на сайті ВША має відбутися 24 вересня 2019 року, тому необхідно відслідковувати дану інформацію за для можливості своєчасного подання відповідної заявки на участь у заході.

 

Кількість учасників семінару є обмеженою.

 

Програма семінару: