seminar2

Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 21 вересня 2019 року

Радою адвокатів Донецької області, яка є Оператором підвищення кваліфікації адвокатів (ПКА), 21 вересня 2019 року у м. Краматорську, буде проведено безкоштовний навчальний семінар для адвокатів за  темою:

«Нюанси представництва органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб в судах»:

  • Питання юрисдикції та процедури;
  • Проходження служби в органах місцевого самоврядування (стажування,

випробування, стягнення);

  • Нюанси звільнення зі служби в органах місцевого самоврядування;
  • Робота із запитами прокуратури та правоохоронних органів. Відкриття

доступу до інформації;

  • Нюанси об՚єднання та приєднання територіальних громад.

 

Даний захід буде проведено тривалістю у 5 годин.

 

Згідно нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року, для того щоб мати змогу прийняти участь у заході та отримати залікові бали, кожен учасник заходу ПКА має пройти обов՚язкову попередню реєстрацію на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Зробити  це можна знайшовши вищезазначений Захід у реєстрі акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ http://www.hsa.org.ua/

 

Учаснику заходу ПКА потрібно натиснути кнопку «Реєстрація» у блоці докладної інформації про захід у публічному реєстрі акредитованих заходів з ПКА на сайті Центру акредитації.

 

Після переходу за посиланням, учаснику потрібно зареєструватися на онлайн  платформі Центру акредитації, додавши номер свого мобільного телефону та натиснувши кнопку «Зареєструватись». Якщо учасник вже зареєстрований на онлайн платформі, він натискає кнопку «Вхід».

 

Після того як учасник пройде попередню реєстрацію на захід, відомості про нього з՚являться у  Оператора підвищення кваліфікації адвокатів – Ради адвокатів Донецької області, яка може як затверджувати так і відмовляти учасникам ПКА у відвідуванні заходу.

 

Перевагу на відвідування безкоштовного заходу з підвищення кваліфікації адвокатів, будуть мати адвокати які не мають заборгованості зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

 

Кількість учасників семінару є обмеженою.

 

Після того, як Оператором ПКА буде затверджено учасника ПКА, на електронну пошту учасника надійде лист з QR- кодом, за допомогою якого, він підтвердить свою участь у заході ПКА, відсканувавши код у співробітника оператора на вході та виході з приміщення, де буде відбуватися захід.

 

Після заходу його учасникам необхідно буде здати тест за наслідками заслуханого матеріалу (посилання для проходження тестування будуть надіслані учасникам заходу ПКА на e-mail)

 

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, (направляється на електронну адресу адвоката) з відповідним внесення такої інформації до ЄРАУ. Форма сертифікату затверджується Вищою школою адвокатури НААУ.

 

Реєстрація учасників навчального семінару буде проводитися 21 вересня 2019 року з 09:30 по 10:00 годину, початок семінару о 10:00 годині.

 

Адреса проведення семінару: Донецька область, м. Краматорськ,

бульвар Краматорський, 41.

Ювелірний дім “SA&GA” (велика зала).

 

Адвокати, які не пройдуть обов՚язкову попередню реєстрацію на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, або у підтвердженні реєстрації яких буде відмовлено, до заходу не допускаються.