seminar2

Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 23 березня 2019 року

Радою адвокатів Донецької області  23 березня 2019 року у м. Краматорську, буде проведено навчальний семінар для адвокатів за  темами:

 

  • «Надання належної та якісної правової допомоги особам, що притягаються до адміністративної відповідальності за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення»;

 

  • «Підготовка захисту осіб що притягнені до адміністративної відповідальності за статтею 130 КУпАП для подання скарги до ЄСПЛ.

 

Під час семінару будуть розглянуті питання повноважень поліцейський при складанні протоколу про адміністративне правопорушення, спеціальних технічних засобів та строків накладення адміністративних стягнень відповідно до ст. 38 КУпАП.

Приділено увагу буде загальним засадам подання скарги до ЄСПЛ, вимогам щодо допустимості скарги, розгляду справи ЄСПЛ та видам рішень Європейського суду з прав людини за наслідками розгляду скарги.

 

Даний захід буде проведено тривалістю у 5 годин та за наслідками участі у семінари, адвокати отримують Сертифікат про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів.

 

Реєстрація учасників навчального семінару буде проводитися 23 березня 2019 року з 09:30 по 10:00 годину, початок семінару о 10-00 годині.

До участі у семінарі запрошуються як адвокати Донецької області, так і адвокати з інших регіонів України.

 

Адреса проведення семінару:

Донецька область, м. Краматорськ,

бульвар Краматорський, 41

Ювелірний дім “SA&GA” (велика зала)