vnesky2

Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності

Радою адвокатів Донецької області, відповідно до рішення РАР № 13 від 28.08.2019 року, розпочата робота щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Донецької області, які мають борги зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Далі “Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності”

vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями. Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

nsrd

Особливості проведення негласних слідчих (розшукових) дій під час досудового розслідування кримінальних проваджень

Тема проведення негласних слідчих (розшукових) дій є досить складна, проте на сьогоднішній день в зв’язку із оголошеною в державі боротьбою з корупцією, є надзвичайно актуальною. Але негласні слідчі (розшукові) дії проводяться не лише в корупційних справах. Вони застосовуються і при розслідуванні  інших видів кримінальних правопорушень. Проведення негласних слідчих (розшукових) дій в першу чергу застосовується під час досудового розслідування кримінальних правопорушень, передбачених статтями 307, 368, 369 КК України. Далі “Особливості проведення негласних слідчих (розшукових) дій під час досудового розслідування кримінальних проваджень”

8march

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА КОРОЛЬОВУ ОЛЕНУ ІВАНІВНУ!

Сьогодні 04 грудня святкує свій День народження адвокат Донецької області, голова ревізійної комісії адвокатури Донецької області Корольова Олена Іванівна.

Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА КОРОЛЬОВУ ОЛЕНУ ІВАНІВНУ!”

birthday

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ХАЛАДЖИ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Сьогодні 03 грудня святкує свій День народження адвокат Донецької області, заступник голови кваліфікаційної палати адвокатури Донецької області Халаджи Олександр Володимирович.

Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ХАЛАДЖИ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА”

01_zbory

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 листопада 2019 року у містах Краматорську, Покровську та Маріуполі відбулися збори адвокатів Донецької області з висування та обрання делегатів на Конференцію адвокатів Донецької області 21 грудня 2019 року, під час якої адвокати регіону мають розглянути звіти Ради адвокатів Донецької області, Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області, представників адвокатів Донецької області в РАУ та у ВКДКА з 19 січня 2019 року по день проведення конференції, розглянути висновки ревізійної комісії адвокатів Донецької області за результатами перевірки фінансово – господарської діяльності РАУ та КДКА та затвердити кошториси та штатні розклади РАР та КДКА на 2020 рік.

Далее

do-uvagy

ДО УВАГИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Оголошення про проведення зборів адвокатів у регіонах Донецької області та звітньої Конференції адвокатів Донецької області !

 

Рада адвокатів Донецької області, на виконання вимог ст. 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», повідомляє про проведення Конференції адвокатів Донецької області 21 грудня 2019 року  за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA, велика конференц зала), (в подальшому – Конференція).

Далі “ДО УВАГИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”

buket2

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ГОЛУБЄВУ ОЛЕНУ ВІКТОРІВНУ!

Сьогодні 22 листопада святкує свій День народження адвокат Донецької області, член ради адвокатів Донецької області  Голубєва Олена Вікторівна.

Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ГОЛУБЄВУ ОЛЕНУ ВІКТОРІВНУ!”

conference

Оголошення про проведення зборів адвокатів у регіонах Донецької області та звітньої Конференції адвокатів Донецької області !

Рада адвокатів Донецької області, на виконання вимог ст. 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», повідомляє про проведення Конференції адвокатів Донецької області 21 грудня 2019 року  за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA, велика конференц зала), (в подальшому – Конференція).

Далі “Оголошення про проведення зборів адвокатів у регіонах Донецької області та звітньої Конференції адвокатів Донецької області !”

vecherinka

ЗАПРОШЕННЯ НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ АДВОКАТУРИ!

19 грудня 2019 року о 17:00 запрошуємо адвокатів області прийн:ти участь у святкуванні Дня адвокатури України, за адресою (м. Словʼянськ, вул. Генерала Батюка, 35 –б (мікрорайон Артема) у кафе  «Palermo». Далі “ЗАПРОШЕННЯ НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ АДВОКАТУРИ!”

do-uvagy

До уваги адвокатів які знайшли своє прізвище у списках боржників на сайті НААУ

Шановні адвокати!

Якщо ваше прізвище вказано у списках боржників з оплати 30% щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, які розміщені на сайті НААУ і це помилка, будь ласка, надішліть скан – копію квитанції про оплату / платіжного доручення на адресу vnesok@unba.org.ua Далі “До уваги адвокатів які знайшли своє прізвище у списках боржників на сайті НААУ”