vnesky2

Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності

Радою адвокатів Донецької області, відповідно до рішення РАР № 13 від 28.08.2019 року, розпочата робота щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Донецької області, які мають борги зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Далі “Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності”

vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями. Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

important-info

Скасовується проведення виїзного засідання ради адвокатів Донецької області призначене на 10 квітня 2020 року у м. Маріуполі

Згідно з інформацією про поширення коронавірусної інфекції COVID -19, розміщеної на офіційному веб – сайті МОЗ України, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, а також з урахуванням рекомендацій МОЗ України щодо обмеження проведення масових заходів та Плану протиепідемічних заходів, запровадженням карантину та введенням у Донецькій області режиму надзвичайної ситуації, засідання ради адвокатів Донецької області призначене на 10 квітня 2020 року у м. Маріуполь – не відбудеться.

Далі “Скасовується проведення виїзного засідання ради адвокатів Донецької області призначене на 10 квітня 2020 року у м. Маріуполі”

important-info

Скасовується проведення засідання ради адвокатів Донецької області призначене на 25 березня 2020 року.

Згідно з інформацією про поширення коронавірусної інфекції COVID -19, розміщеної на офіційному веб – сайті МОЗ України, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, а також з урахуванням рекомендацій МОЗ України щодо обмеження проведення масових заходів та Плану протиепідемічних заходів, запровадженням карантину та введенням у Донецькій області режиму надзвичайної ситуації, засідання ради адвокатів Донецької області призначене на 25 березня 2020 року – не відбудеться.
Далі “Скасовується проведення засідання ради адвокатів Донецької області призначене на 25 березня 2020 року.”

important-info

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СТАЖУВАННЯ! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ 25 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ

25 березня 2020 року відбудеться засідання Ради адвокатів Донецької області. Далі “ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СТАЖУВАННЯ! ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ 25 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ”

z_dnem_podarok

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ВРУБЛЕВСЬКОГО ВІКТОРА ВІКТОРОВИЧА

Сьогодні 01 березня святкує свій День народження адвокат Донецької області, член кваліфікаційної палати адвокатури Донецької області Врублевський Віктор Вікторович. Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ВРУБЛЕВСЬКОГО ВІКТОРА ВІКТОРОВИЧА”

footbal_tournament_V

V Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2020»

Згідно розпорядження Голови НААУ, РАУ Л.Ізовітової 28-29 березня 2020 року у м. Києві пройде V Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2020».

Далі “V Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2020»”