vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями.   Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

vnesky

Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів

Адвокати, адреса робочого місця  яких знаходиться на території Донецької області сплачують щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на рахунок Ради адвокатів Донецької області. Далі “Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів”

expertize

Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень

ТОВ «Експертно-дослідна служба України» (код ЄДРПОУ 39896386, адреса: 01133, Україна, м. Київ, б-р. Лесі Українки, б. 26, офіс 1105), відповідно до ЗУ «Про судову експертизу» № 4038-ХІІ від 25.02.1994р. надає послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень. Далі “Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень”

otsrochka

Информация об уплате взносов

Вниманию адвокатов, имеющим задолженность по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Совет адвокатов Донецкой области напоминает, что в настоящее время истекли все сроки по погашению задолженности по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Далі “Информация об уплате взносов”

important-info

УВАГА!

У зв’язку з участю голови КДКА Донецької області Коростеліної Т.Ю. та голови кваліфікаційної палати КДКА Донецької області Мурадова А.Л. в якості делегатів у З’їзді адвокатів України, прийом документів для допуску до складання до кваліфікаційного іспиту 14 лютого 2019 року здійснюватись НЕ БУДЕ!

Наступний прийом документів відбуватиметься за звичайним порядком – у березні.

conference

28 СІЧНЯ 2019 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ РЕГІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ З УПРАВЛІННЯМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ НАЦПОЛІЦІЇ

Регіональна Конференція “Права і обов”язки людини, громадянина і
поліцейського” пройде в понеділок 28.01.2019 з 12:00 до 15:00 у
Слов”янську. Більш детально із даною інформацією можна ознайомитися натиснувши кнопку


Регіональна Конференція з Управлінням забезпечення прав людини Нацполіції в Слов’янську

20190119_121913_01

19 СІЧНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

         19 січня 2019 року у місті Краматорську відбулася Конференція адвокатів Донецької області. На конференцію із обраних 75 делегатів прибуло 65 делегатів. У роботі конференції прийняли участь 68 делегатів, 3 з яких були обрані зборами адвокатів як запасні. За такої явки делегатів Конференція адвокатів регіону була повноважною та розпочала свою роботу.

Далее

stop9055

Зупинимо знищення незалежної адвокатури разом! STOP 9055

Шановні Колеги, триває збір підписів за електронну петицію щодо повернення Президенту України Законопроекту № 9055 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», з текстом якої та підтримати яку Ви можете натиснувши кнопку

Ознайомитись та підтримати!

z_dnem_podarok

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ОСИКУ СЕРГІЯ ВАЛЕНТИНОВИЧА

Сьогодні 11 січня святкує свій День народження адвокат, представник адвокатів Донецької області у складі Ради адвокатів України – Осика Сергій Валентинович.

Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ОСИКУ СЕРГІЯ ВАЛЕНТИНОВИЧА”