vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями.   Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

vnesky

Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів

Адвокати, адреса робочого місця  яких знаходиться на території Донецької області сплачують щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на рахунок Ради адвокатів Донецької області. Далі “Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів”

expertize

Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень

ТОВ «Експертно-дослідна служба України» (код ЄДРПОУ 39896386, адреса: 01133, Україна, м. Київ, б-р. Лесі Українки, б. 26, офіс 1105), відповідно до ЗУ «Про судову експертизу» № 4038-ХІІ від 25.02.1994р. надає послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень. Далі “Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень”

otsrochka

Информация об уплате взносов

Вниманию адвокатов, имеющим задолженность по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Совет адвокатов Донецкой области напоминает, что в настоящее время истекли все сроки по погашению задолженности по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Далі “Информация об уплате взносов”

z-dnem-yurista

Вітаємо з Днем юриста!

8 жовтня вся Україна святкує День юриста. Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності: суддів, адвокатів, вчених-правників, співробітників правоохоронних органів, працівників юридичних служб численних українських підприємств.  Представники усіх цих професій – ті люди, які свідомо присвятили своє життя вивченню права, служінню праву та його захисту. Усі ми обрали не легку, проте почесну і благородну справу. Сьогодні, у час, коли Україна, долаючи труднощі, крокує складним шляхом реформ, діяльність юриста набуває у суспільстві особливого значення. Адже на кожного з нас покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок. Саме від нашої з Вами щоденної діяльності значною мірою залежить майбутнє України як правової держави, успішне запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури суспільства. Далі “Вітаємо з Днем юриста!”

Заседание Совета адвкатов

14 вересня 2018 року відбулося екстрене, позачергове засідання Ради адвокатів Донецької області

14 вересня 2018 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9, відбулося екстрене, позачергове відкрите засідання Ради адвокатів Донецької області з питання обговорення положень Законопроекту № 9055 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (Нова редакція), що був внесений 06.09.2018 року Президентом України до Верховної Ради України, та визначений як невідкладний.  

 

За наслідками обговорення проекту нової редакції Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», члени Ради адвокатів Донецької області та КДКА Донецької області, із врахуванням думки більшості адвокатів Донецької області, дійшли одностайного висновку про руйнівний характер Законопроекту № 9055, що направлений на знищення інституту адвокатури в цілому, а також необхідності глибинного, грунтового й системного перероблення даного Законопроекту №9055, із врахуванням думки адвокатської спільноти.

 

Радою адвокатів Донецької області, на екстреному засіданні 14.09.2018 року, було прийнято рішення про негайне звернення із обгрунтованими запереченнями проти Законопроекту №9055 до Глави Адміністрації Президента України, Голови та заступника Голови Верховної Ради України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голів депутатських груп, фракцій та комітетів Верховної Ради України, а також до окремих народних депутатів України, а саме до:

Далее

important-info

Увага! Обговорення законопроекту №9055 “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”

Шановні колеги! Висловлюємо вдячність усім хто виявив бажання прийняти участь у спільному заході щодо обговорення  законопроекту  №9055 «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Далі “Увага! Обговорення законопроекту №9055 “Про адвокатуру та адвокатську діяльність””

rishennya-sudu_1200

Безпрецедентне судове рішення Апеляційної інстанції про стягнення моральної шкоди в розмірі 5 мільйонів гривень за бездіяльність Прокуратури

Так звучить у пресі судовий процес який триває більше 12 років, який з усією очевидністю показує, що громадянам України доводиться домагатися виконання вимог Закону України. Далі “Безпрецедентне судове рішення Апеляційної інстанції про стягнення моральної шкоди в розмірі 5 мільйонів гривень за бездіяльність Прокуратури”