vnesky2

Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності

Радою адвокатів Донецької області, відповідно до рішення РАР № 13 від 28.08.2019 року, розпочата робота щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Донецької області, які мають борги зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Далі “Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності”

vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями. Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

seminar2

Навчальний семінар для адвокатів у місті Маріуполі 09 листопада 2019 року

Радою адвокатів Донецької області, яка є Оператором підвищення кваліфікації адвокатів (ПКА),  09 листопада 2019 року у м. Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету (ДВНЗ «ПДТУ») буде проведено навчальний семінар для адвокатів за  темою:

«Ефективний захист під час розгляду слідчим суддею клопотань про застосування заходів забезпечення кримінального провадження» Далі “Навчальний семінар для адвокатів у місті Маріуполі 09 листопада 2019 року”

z-dnem-yurista

Привітання з Днем юриста

Шановні колеги!

Прийміть сердечні вітання з нагоди свята Дня юриста, яке об՚єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей. Далі “Привітання з Днем юриста”

01

25 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 вересня 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області у м. Краматорськ, відбулося чергове, чотирнадцяте з початку року, засідання Ради адвокатів Донецької області.

 

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування. Заміну свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, видачі посвідчення помічника адвоката. 

Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування та про внесення змін до ЄРАУ.

Заслухано доповідь голови комітету захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності адвокатів Донецької області Курчина С.А., з приводу надходження до комітету скарги адвоката Дарсанія Л.В. про порушення професійних прав адвоката.

Обговорена ситуація стосовно невиконання адвокатами регіону рішень органів адвокатського самоврядування у зв՚язку із низькою сплатою  щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Розглянуто звернення щодо надання матеріальної допомоги адвокату.

Вирішені та обговорені інші питання.

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 30 жовтня 2019 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9. (приміщення РАР).  

Комітетом захисту прав адвокатів здійснено заходи

Комітетом захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Донецької області здійснено заходи щодо усунення порушень, вчинених співробітниками слідчого управління Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області Далі “Комітетом захисту прав адвокатів здійснено заходи”

seminar

Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 28 вересня 2019 року

Національною асоціацією адвокатів України за підтримки Ради адвокатів Донецької області  28 вересня 2019 року у м. Краматорську буде проведено навчальний семінар для адвокатів за  темами: Далі “Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 28 вересня 2019 року”

20190921_103125_01

21 вересня 2019 року у м. Краматорську відбувся навчальний семінар для адвокатів

Радою адвокатів Донецької області 21 вересня 2019 року у м. Краматорську було проведено безкоштовний навчальний семінар для адвокатів за  темою «Нюанси представництва органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб в судах». Далі “21 вересня 2019 року у м. Краматорську відбувся навчальний семінар для адвокатів”