do-uvagy

Щодо підвищення кваліфікації адвоката

Шановні адвокати!

 

Нагадуємо Вам, що підвищення кваліфікації є важливим професійним обов’язком, дотримання якого має забезпечувати безперервне поглиблення, розширення й оновлення адвокатами своїх професійних знань, вмінь та навичок.

Так, відповідно до статті 21 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (далі -Закон) під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень.

Згідно з ст. 11 Правил адвокатської етики, адвокат має постійно підвищувати свій професійний рівень та кваліфікацію, володіти достатньою інформацією про зміни у чинному законодавстві.

На забезпечення виконання цієї норми, Рада адвокатів України затвердила Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України, відповідно до п. п. 19, 20 якого, усі адвокати зобов’язані підвищувати кваліфікацію на рівні 10 годин на рік (10 залікових балів), а молоді адвокати (перші три роки після отримання свідоцтва) – 16 годин на рік (16 залікових балів).

Звертаємо додатково вашу увагу на те, що статтею 65 Правил адвокатської етики передбачено обов’язок виконувати рішення органів адвокатського самоврядування.

У свою чергу Законом передбачено, що дисциплінарним проступком адвоката є порушення Правил адвокатської етики або в тому числі невиконання рішень органів адвокатського самоврядування.

У разі відсутності сертифікатів про виконання вимог підвищення кваліфікації відповідно до п. 32 Порядку, надається можливість пройти спеціальні тестування.

Про спеціальні тестування докладніше за посиланням: https://tinyurl.com/bdf6n433

webinar

Безкоштовний вебінар “Постмортальна репродукція. Проблеми практичного втілення”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Постмортальна репродукція. Проблеми практичного втілення», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 30 травня 2024 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Чуприна Зінаїда Миколаївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Постмортальна репродукція. Проблеми практичного втілення””

webinar

Безкоштовний вебінар “Захист права власності в умовах міжнародного збройного конфлікту крізь стандарти ст. 1 Протоколу 1 ЄКПЛ”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Захист права власності в умовах міжнародного збройного конфлікту крізь стандарти ст. 1 Протоколу 1 ЄКПЛ», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 23 травня 2024 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Сербіна Анастасія Валеріївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Захист права власності в умовах міжнародного збройного конфлікту крізь стандарти ст. 1 Протоколу 1 ЄКПЛ””

webinar

Безкоштовний вебінар “Електронні докази і тенденції судової практики”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Електронні докази і тенденції судової практики», який буде презентований Вищою школою адовкатури 01 травня 2024 року з 16:00 до 18:00 години. Доповідач – адвокат, Рабко Тетяна Олексіївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Електронні докази і тенденції судової практики””

webinar

Безкоштовний вебінар “Абсолютна заборона катування”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Абсолютна заборона катування», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 02 травня 2024 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – суддя, Котельва Катерина Олександрівна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Абсолютна заборона катування””

webinar

Безкоштовний вебінар “Етика спілкування адвокатів з людьми з інвалідністю”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Етика спілкування адвокатів з людьми з інвалідністю», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 29 квітня 2024 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Чиж Богдан Ігорович
Далі “Безкоштовний вебінар “Етика спілкування адвокатів з людьми з інвалідністю””

webinar

Безкоштовний вебінар “Ефективна діяльність адвоката у справах «колабораціонізму»: кримінальний та цивільний аспекти”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Ефективна діяльність адвоката у справах «колабораціонізму»: кримінальний та цивільний аспекти», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 18 квітня 2024 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Сербіна Анастасія Валеріївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Ефективна діяльність адвоката у справах «колабораціонізму»: кримінальний та цивільний аспекти””