vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями.   Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

vnesky

Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів

Адвокати, адреса робочого місця  яких знаходиться на території Донецької області сплачують щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на рахунок Ради адвокатів Донецької області. Далі “Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів”

expertize

Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень

ТОВ «Експертно-дослідна служба України» (код ЄДРПОУ 39896386, адреса: 01133, Україна, м. Київ, б-р. Лесі Українки, б. 26, офіс 1105), відповідно до ЗУ «Про судову експертизу» № 4038-ХІІ від 25.02.1994р. надає послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень. Далі “Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень”

otsrochka

Информация об уплате взносов

Вниманию адвокатов, имеющим задолженность по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Совет адвокатов Донецкой области напоминает, что в настоящее время истекли все сроки по погашению задолженности по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Далі “Информация об уплате взносов”

tort_0001

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ДМИТРА ДЮЖЕВА

Сьогодні 26 червня святкує свій День народження адвокат Донецької області, кандидат філософських наук, член Ради адвокатів Донецької області Дюжев Дмитро Володимирович.

Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ДМИТРА ДЮЖЕВА”

20190622_113603_05

22 червня 2019 року у місті Маріуполі відбувся навчальний семінар для адвокатів

22 червня 2019 року у місті Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету  (ДВНЗ «ПДТУ») Радою адвокатів Донецької області було проведено навчальний семінар для адвокатів з Правил адвокатської етики та застосування окремих положень вимог КПК України. 

Далее

do-uvagy

До уваги адвокатів Донецької області

У зв՚язку із затвердженням рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України у новій редакції, всі адвокати Донецької області, які не звітували перед Радою адвокатів Донецької області про підвищення кваліфікації адвокатів України, у строк до 01 липня 2019 року мають надати на електронну пошту РАР sertificate@sa.dn.ua копії сертифікатів про участь у заходах підвищення кваліфікації адвокатів, у тому числі отримані протягом 2019 року, та відповідні картки обліку залікових балів, з метою їх подальшого спрямування Радою адвокатів до Вищої школи адвокатури, яка згідно з новою редакцією Порядку, веде облік і щорічно узагальнює інформацію про підвищення кваліфікації адвокатів.

practicum

Правовий практикум

ЗАПРОШЕННЯ на ПРАВОВИЙ ПРАКТИКУМ

за участю

суддів Великої Палати Верховного Суду 

та членів Науково-консультативної ради при Верховному Суді

 

 

21 червня 2019 року (з 09:30 до 17:00)

м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-Б (Національна академія прокуратури України)

 

Тема практикуму:

 

ВИСНОВКИ ВЕЛИКОЇ ПАЛАТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ У КРИМІНАЛЬНИХ ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ СПРАВАХ

 

 

Спікери:

 

Антонюк Наталія Олегівна – суддя Великої Палати Верховного Суду, кандидат юридичних наук

 

Прокопенко Олександр Борисович – суддя Великої  Палати Верховного Суду, кандидат юридичних наук

 

 Дроздов Олександр Михайлович – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, член Науково-консультативних рад при Верховному Суді, Конституційному Суді України та Національній асоціації адвокатів України, кандидат юридичних наук,  доцент, заслужений юрист України

 

Плотнікова Вероніка Петрівна – начальник відділу дослідження проблем прокурорської діяльності у сфері міжнародного права та впровадження практики Європейського суду з прав людини науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України, кандидат юридичних наук

 

Кулинич Павло Федотович – завідувач сектору проблем аграрного та земельного права Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України, член-кореспондент Національної академії правових наук України,  член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, доктор юридичних наук, професор

 

 

Організатори:

 
 

Співрганізатор:

 

Роздатковий матеріал:

 

  • Збірник «Судова практика Верховного Суду. Правові висновки Великої Палати Верховного Суду у кримінальних та адміністративних справах» (електронне видання)
  • Відеозапис практикуму
  • Сертифікат учасника для правників, суддів, прокурорів, викладачів
  • Сертифікат про підвищення кваліфікації та зарахування 6 балів для адвокатів-учасників

УМОВИ УЧАСТІ: (044)537 51 04, (068) 420 13 36  Оформлення участі: http://www.practicum.pravoua.com.ua

* Увага! Кількість учасників є обмеженою

seminar2

Навчальний семінар для адвокатів у місті Маріуполі 22 червня 2019 року

Радою адвокатів Донецької області 22 червня 2019 року у м. Маріуполі, на базі Приазовського державного технічного університету,  буде проведено навчальний семінар для адвокатів за наступними  темами: Далі “Навчальний семінар для адвокатів у місті Маріуполі 22 червня 2019 року”

seminar

Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 29 червня 2019 року

Радою адвокатів Донецької області  29 червня 2019 року у м. Краматорську, буде проведено навчальний семінар для адвокатів за  темами: Далі “Навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 29 червня 2019 року”

Заседание Совета адвкатов

13 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

13 червня 2019 року відбулося засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвокатами та урочисте вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю, оцінювання стажування та заслуховування звітів стажистів.

Були заслуховані поточні звіти стажистів та вирішені питання про призначення стажистам керівників стажування, заміни свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, звільнення від обов՚язку підвищення кваліфікації адвокатами. Вирішені інші питання.

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 01 липня 2019 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.

20190608_100738

08 червня 2019 року у м. Краматорську відбувся навчальний семінар для адвокатів

08 червня 2019 року у приміщенні ювелірного дому «SA&GA» м. Краматорська  Радою адвокатів Донецької області було проведено навчальний семінар для адвокатів за темами «Правила адвокатської етики. Підстави притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності» 

Далее