webinar

Безкоштовний вебінар “Особливості розгляду кримінальних проваджень за відсутністю особи («in absentia»)”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Особливості розгляду кримінальних проваджень за відсутністю особи («in absentia»)», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 30 жовтня 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Сербіна Анастасія Валеріївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Особливості розгляду кримінальних проваджень за відсутністю особи («in absentia»)””

webinar

Безкоштовний вебінар “Компенсація за зруйноване чи пошкоджене житло українців: чого чекати на що розраховувати?”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Компенсація за зруйноване чи пошкоджене житло українців: чого чекати на що розраховувати?», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 16 жовтня 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Сербіна Анастасія Валеріївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Компенсація за зруйноване чи пошкоджене житло українців: чого чекати на що розраховувати?””

webinar

Безкоштовний вебінар “Оскарження постанови ВЛК”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Оскарження постанови ВЛК», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 4 жовтня 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Чуприна Зінаїда Миколаївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Оскарження постанови ВЛК””

do-uvagy

Інформація щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України

Шановні колеги, всі заяви, які Ви надсилаєте до Ради адвокатів Донецької області відносно внесення відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України, а саме: Далі “Інформація щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України”

webinar

Безкоштовний вебінар “Діджиталізація судової системи України. Робота адвоката у реаліях електронного судочинства”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Діджиталізація судової системи України. Робота адвоката у реаліях електронного судочинства», який буде презентований Вищою школою адвокатури 10 серпня 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Рабко Тетяна Олексіївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Діджиталізація судової системи України. Робота адвоката у реаліях електронного судочинства””

webinar

Безкоштовний вебінар “Цивільно-правова відповідальність. Алгоритм зібрання доказів у медичних справах”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Цивільно-правова відповідальність. Алгоритм зібрання доказів у медичних справах», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 22 серпня 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Чуприна Зінаїда Миколаївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Цивільно-правова відповідальність. Алгоритм зібрання доказів у медичних справах””

webinar

Відкрито реєстрацію на безкоштовний вебінар з етики на тему : “Рекламування адвокатської діяльності”

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний вебінар з етики на тему : “Рекламування адвокатської діяльності” (захід для адвокатів Донецької області), який буде презентований ВША 04.08.2023 р. з 12.00 до 14.00.

Доповідач – Лазарчук Ганна Валеріївна. Далі “Відкрито реєстрацію на безкоштовний вебінар з етики на тему : “Рекламування адвокатської діяльності””