vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями.   Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

vnesky

Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів

Адвокати, адреса робочого місця  яких знаходиться на території Донецької області сплачують щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на рахунок Ради адвокатів Донецької області. Далі “Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів”

expertize

Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень

ТОВ «Експертно-дослідна служба України» (код ЄДРПОУ 39896386, адреса: 01133, Україна, м. Київ, б-р. Лесі Українки, б. 26, офіс 1105), відповідно до ЗУ «Про судову експертизу» № 4038-ХІІ від 25.02.1994р. надає послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень. Далі “Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень”

otsrochka

Информация об уплате взносов

Вниманию адвокатов, имеющим задолженность по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Совет адвокатов Донецкой области напоминает, что в настоящее время истекли все сроки по погашению задолженности по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Далі “Информация об уплате взносов”

20_Advokat

ВС признал правомерным привлечение адвоката к дисциплинарной ответственности за неуплату ежегодных взносов на адвокатское самоуправление

Отсутствие в Законе Украины «Об адвокатуре и адвокатской деятельности» понятия «длящееся правонарушение» не может быть основанием для освобождения от ответственности — ВС Далі “ВС признал правомерным привлечение адвоката к дисциплинарной ответственности за неуплату ежегодных взносов на адвокатское самоуправление”

vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями.

 

В порядку статті 38 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» проведення перевірки відомостей викладених у поданнях буде проводитися членами дисциплінарної палати регіону. Адвоката буде повідомлено про надходження відповідного подання та запропоновано надати письмові пояснення по суті порушених питань.

 

За результатами перевірки відомостей, у разі відсутності у адвоката поважних причин з несплати внесків, членом дисциплінарної палати регіону буде складатися довідка із підсумковим висновком про наявність ознак дисциплінарного проступку та підстав для порушення відносно даного адвоката дисциплінарної справи.

 

Рішення про порушення дисциплінарної справи з визначенням місця, дня і часу її розгляду та довідка члена дисциплінарної палати КДКА регіону, складена за результатами перевірки, будуть направлятися адвокату за адресою зазначеною в ЄРАУ.

 

За результатом розгляду подання, довідки та матеріалів перевірки, дисциплінарна палата КДКА на своєму засіданні буде приймати відповідне рішення.

 

При цьому факт не сплати, у встановлені строки, адвокатом щорічних внесків за декілька періодів, може бути розцінено  як систематичне порушення правил адвокатської етики що є підставою для застосування до адвоката дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю.

 

Окрему увагу звертаємо адвокатів регіону, які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування та є керівниками стажування!

 

Так, відповідно до п. 7.4 Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 6 від 03.02.2017 року, із змінами та доповненнями, не  може бути керівником стажування адвокат, право на заняття адвокатською діяльністю якого зупинено або припинено. У разі виникнення таких обставин під час здійснення ним керівництва стажуванням рада адвокатів регіону протягом трьох робочих днів з моменту їх виникнення повідомляє особу, яка проходила стажування в адвоката, право на заняття адвокатською діяльністю якого зупинено або припинено, про необхідність обрання іншого керівника стажування.

 

Рада адвокатів Донецької області  закликає адвокатів Донецької області погасити борги зі сплати адвокатських внесків на  забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, оскільки це перешкоджає належному функціонуванню органів адвокатського самоврядування – Національної асоціації адвокатів України та  Ради адвокатів Донецької області.

 

При цьому розміщуємо вибірку стану сплати адвокатами Донецької області щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, та наголошуємо про необхідність погашення боргів зі сплати внесків до 01 вересня 2019 року. 

 

vecherinka

Вечірка! 17.08.2019

З нагоди 1-ої річниці діяльності Молодіжного комітету НААУ UNBANextGen Національна асоціація адвокатів України, ВКДКА та Вища школа адвокатури проводять великий урочистий захід у м. Києві.

Далі “Вечірка! 17.08.2019”

20190731_114822

31 ЛИПНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

31 липня 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області у м. Краматорськ, відбулося чергове засідання Ради адвокатів Донецької області. Далі “31 ЛИПНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”

z_dnem_podarok

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ВОЛОДИМИРА РЕЗНІЧЕНКА

Сьогодні 26 липня святкує свій День народження адвокат Донецької області, доцент, член Ради адвокатів Донецької області Резніченко Володимир Олексійович.

Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ВОЛОДИМИРА РЕЗНІЧЕНКА”