vnesky2

Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності

Радою адвокатів Донецької області, відповідно до рішення РАР № 13 від 28.08.2019 року, розпочата робота щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Донецької області, які мають борги зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Далі “Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності”

opituvannya

Доступ до правосуддя під час пандемії COVID-19

Шановні колеги,

Запрошуємо долучитись до експертного опитування щодо доступу до правосуддя під час пандемії COVID-19, яке проводить Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні серед адвокатів, правозахисників: https://bit.ly/c19justice 

Далі “Доступ до правосуддя під час пандемії COVID-19”

ogoloshs

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”. Далі “Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя”

podarunok

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ШЕВЧЕНКА СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА!

Сьогодні 02 травня святкує свій День народження адвокат, член ревізійної комісії адвокатури Донецької області – Шевченко Сергій Анатолійович. Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ШЕВЧЕНКА СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА!”

rip

Висловлюємо співчуття з приводу смерті адвоката Хлоп՚яника Олександра Івановича

25 квітня 2020 року на 64 році, пішов з життя адвокат Хлоп’яник Олександр Іванович, який був одним з найповажніших адвокатів у м. Мирнограді, м. Покровську, Покровському районі та інших містах Донецької області.

Далі “Висловлюємо співчуття з приводу смерті адвоката Хлоп՚яника Олександра Івановича”

important-info

Переноситься засідання ради адвокатів Донецької області

У зв՚язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID -19, зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, а також з урахуванням продовження карантинних заходів до 11.05.2020 року, засідання ради адвокатів Донецької області яке мало бути проведеним у останню середу місяця – 29 квітня 2020 року – не відбудеться. Далі “Переноситься засідання ради адвокатів Донецької області”

buket2

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАРИНОВУ ЛЮДМИЛУ ГЕННАДІЇВНУ!

Сьогодні 23 квітня святкує свій День народження адвокат Донецької області, секретар ради адвокатів Донецької області – Баринова Людмила Геннадіївна.

Шановна Людмило Геннадіївно, прийміть наші найтепліші привітання з нагоди Вашого ювілею!

Нехай цей святковий день несе Вам тільки безмежну радість, дарує безліч приємних емоцій, реалізацію планів та здійснення бажань!

У професійній діяльності хай завжди Вас супроводжують успіх та натхнення, а в особистому житті зігрівають злагода, добробут та любов рідних та близьких.

Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань.

З повагою,
Рада адвокатів Донецької області

Holidays_Easter_Kulich_482831

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

         Від імені Ради адвокатів Донецької області та від себе особисто вітаю Вас з нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового! Далі “ШАНОВНІ КОЛЕГИ!”

buket3

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АВДЮШИНУ ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ!

Сьогодні 16 квітня святкує свій День народження адвокат Донецької області, заступник голови кваліфікаційної палати адвокатури Донецької області  Авдюшина Людмила Олександрівна. Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АВДЮШИНУ ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ!”