vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями.   Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

vnesky

Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів

Адвокати, адреса робочого місця  яких знаходиться на території Донецької області сплачують щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування на рахунок Ради адвокатів Донецької області. Далі “Нагадування про необхідність сплати щорічних внесків адвокатів”

expertize

Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень

ТОВ «Експертно-дослідна служба України» (код ЄДРПОУ 39896386, адреса: 01133, Україна, м. Київ, б-р. Лесі Українки, б. 26, офіс 1105), відповідно до ЗУ «Про судову експертизу» № 4038-ХІІ від 25.02.1994р. надає послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень. Далі “Послуги з проведення судових експертиз та експертних досліджень”

otsrochka

Информация об уплате взносов

Вниманию адвокатов, имеющим задолженность по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Совет адвокатов Донецкой области напоминает, что в настоящее время истекли все сроки по погашению задолженности по уплате взносов на адвокатское самоуправление.

Далі “Информация об уплате взносов”

IMG-03

Відбувся Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2019»

13 та 14 квітня 2019 року у м. Дніпро проходив Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2019», у якому прийняли участь 24 команди з усіх регіонів нашої країни, більше 300 адвокатів – гравців зі своїми групами підтримки.

 

Серед заявлених команд була збірна команда адвокатів Донецької та Харківської областей представлена АФК «Харків – Донецьк», яка за результатами групового етапу стала учасником 1/8 фіналу турніру. 

 

Після урочистого відкриття турніру вітальними словами голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової, на гостей та вболівальників чекали чірлідінг шоу, вітання від талісману турніру, цікаві конкурси, призи найбільш активним, музичний супровід. 

Всі матчі транслювалися он-лайн під коментування професійними коментаторами ігор плей – офф. Велася зйомка квадрокоптерами.  

 

Завершуючи турнір Голова РАУ (НААУ) Лідія Ізовітова подякувала усім командам за гру та вручила почесні нагороди. 

birthday

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА КУРЧИНА СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА

Сьогодні 10 квітня святкує свій День народження адвокат, член Ради адвокатів Донецької області Курчин Сергій Анатолійович.

 

Шановний Сергію Анатолійовичу, прийміть наші найщиріші привітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо міцного здоровʼя, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода.

 

 

З повагою, Рада адвокатів Донецької області

tort_0001

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ГЕЄНКА МИХАЙЛА ГЕОРГІЙОВИЧА

Сьогодні 04 квітня святкує свій День народження адвокат Донецької області Геєнко Михайло Георгійович.

 

Шановний Михайло Георгійович, прийміть наші найщиріші привітання з нагоди Вашого дня народження! Бажаємо міцного здоровʼя, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, а у справах – мудрість та виваженість.

 

Хай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

 

З повагою, Рада адвокатів Донецької області

20190323_135750_5

23 березня 2019 року у м. Краматорську відбувся навчальний семінар для адвокатів

23 березня 2019 року у приміщенні ювелірного дому «SA&GA» м. Краматорська  Радою адвокатів Донецької області було проведено навчальний семінар для адвокатів за темами «Надання належної та якісної правової допомоги особам, що притягаються до адміністративної відповідальності за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Підготовка захисту осіб що притягнені до адміністративної відповідальності за статтею 130 КУпАП для подання скарги до ЄСПЛ»

Далее

20190322_113349

22 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОВСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

На засіданні Ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як видача свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю за наслідками оцінювання стажування та заслуховування звітів стажистів, заслуховування поточних звітів стажистів, про заміну свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, про призначення стажистам керівників стажування, розгляд звернення адвокатів м. Маріуполя, що надають безоплатну вторинну правову допомогу, інше.

Далі “22 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОВСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”

seminar2

Семінар з підвищення кваліфікації 06 квітня 2019 року у місті Краматорську

Шановні Правники!

ТОВ «ВіеНеС»

запрошує вас взяти участь

в семінарі з підвищення кваліфікації,

що відбудеться

06 квітня 2019 року у місті Краматорськ

на тему:

 

«Ефективний захист під час розгляду слідчим суддею клопотань про застосування заходів забезпечення кримінального провадження»

  Далі “Семінар з підвищення кваліфікації 06 квітня 2019 року у місті Краматорську”