vnesky2

Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності

Радою адвокатів Донецької області, відповідно до рішення РАР № 13 від 28.08.2019 року, розпочата робота щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Донецької області, які мають борги зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Далі “Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності”

vnesky

До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!

Радою адвокатів Донецької області готуються подання до КДКА Донецької області у яких ініціюється питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності, у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, адвокатів регіону які не виконують рішення органів адвокатського самоврядування чим порушують Положення про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування що затверджене рішенням Ради адвокатів України № 72 від 16.02.2013 р., із змінами та доповненнями. Далі “До уваги адвокатів що мають заборгованість зі сплати внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування!”

footbal_tournament_V

V Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2020»

Згідно розпорядження Голови НААУ, РАУ Л.Ізовітової 28-29 березня 2020 року у м. Києві пройде V Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2020».

Далі “V Національний футбольний турнір серед адвокатів «Кубок UNBA – 2020»”

seminar2

Відкрито реєстрацію на навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 22 лютого 2020 року

Радою адвокатів Донецької області 22 лютого 2020 року у м. Краматорську буде проведено безкоштовний  навчальний семінар для адвокатів за  темою «Поділ майна подружжя», під час якого будуть висвітлені такі питання як встановлення спільного проживання чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу, право особистої приватної власності дружини та чоловіка, об՚єкти права спільної сумісної власності, розмір часток майна дружини та чоловіка при поділі майна, що є об՚єктом права спільної сумісної власності подружжя. Далі “Відкрито реєстрацію на навчальний семінар для адвокатів у місті Краматорську 22 лютого 2020 року”

buket

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА РОМАНЕЦЬ ВІКТОРІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ

Сьогодні 23 січня святкує свій День народження адвокат Донецької області, член дисциплінарної палати адвокатури Донецької області – Романець Вікторія Володимирівна.

Шановна Вікторія Володимирівна, прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам щастя, миру, бурхливих емоцій та позитивних вражень.

Нехай цей святковий день несе Вам тільки безмежну радість, дарує безліч приємних емоцій, реалізацію планів та здійснення бажань!

У професійній діяльності хай завжди Вас супроводжують успіх та натхнення, а в особистому житті зігрівають злагода, добробут та любов.

Здоров՚я Вам та Вашим близьким!

З повагою,
Рада адвокатів Донецької області,
КДКА Донецької області