tort

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА КУРЧИНА СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА!

Сьогодні 10 квітня святкує свій День народження адвокат, член Ради адвокатів Донецької області, голова комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності – Курчин Сергій Анатолійович. Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА КУРЧИНА СЕРГІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА!”

podarunok

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА СИЛЬЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА В՚ЯЧЕСЛАВОВИЧА!

Сьогодні 07 квітня святкує свій День народження адвокат, член ревізійної комісії адвокатури Донецької області – Сильченко Олександр В՚ячеславович. Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА СИЛЬЧЕНКА ОЛЕКСАНДРА В՚ЯЧЕСЛАВОВИЧА!”

zas_31032021_01

31 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ

На засіданні ради адвокатів регіону були урочисто вручені свідоцтва про права на заняття адвокатською діяльністю молодим адвокатам, які склали присягу адвоката. Розглянуті заяви стажистів про оцінювання стажування та  прийняті рішення про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю.  Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів. Прийняті рішення про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування помічникам адвокатів.

Далі “31 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ”

webinar

Безкоштовний вебінар на тему “Встановлення юридичних фактів на тимчасово окупованих територіях (ООС/Крим)”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн вебінар тривалістю 1 година на тему «Встановлення юридичних фактів на тимчасово окупованих територіях (ООС/Крим)», який буде проведений 13 квітня 2021 року Радою адвокатів Донецької області з 14:00 до 15:00 години.

Доповідач – адвокат, представник Молодіжного комітету НААУ – “UNBA NextGen” у Донецькій області Берзінь Сергій Людвигович.

Заявку на участь у даному вебінарі необхідно подавати на платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

 

Нагадуємо, що згідно нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року, для того щоб мати змогу прийняти участь у заході та отримати залікові бали, кожен учасник заходу ПКА має пройти обов՚язкову попередню реєстрацію на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Зробити  це можна знайшовши вищезазначений Захід у реєстрі акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ http://www.hsa.org.ua/

 

Після того як учасник подасть заявку на участь у заході, відомості про нього з՚являться у  Оператора підвищення кваліфікації адвокатів – Ради адвокатів Донецької області, яка може як затверджувати так і відмовляти учасникам ПКА у відвідуванні заходу.

 

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації за відповідний рік, Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, (направляється на електронну адресу адвоката) з відповідним внесення такої інформації до ЄРАУ. Форма сертифікату затверджується Вищою школою адвокатури НААУ.

 

Кількість учасників вебінару є обмеженою, та перевагу на підтвердження участі у вебінарі буде надано адвокатам які не мають боргів зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

 

 

Рада адвокатів Донецької області

webinar

Безкоштовний вебінар на тему “Відносини адвоката з судом та іншими учасниками судового провадження”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн вебінар з адвокатської етики тривалістю 2 години на тему «Відносини адвоката з судом та іншими учасниками судового провадження», який буде проведений 02 квітня 2021 року Радою адвокатів Донецької області з 11:00 до 13:00 години. Далі “Безкоштовний вебінар на тему “Відносини адвоката з судом та іншими учасниками судового провадження””

do-uvagy

До уваги адвокатів – керівників стажування та адвокатів Донецької області!

Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю встановлено, що відомості про стажиста адвоката вносяться радою адвокатів регіону до профайлу адвоката – керівника стажування в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України на офіційному веб – сайті Національної асоціації адвокатів України. Далі “До уваги адвокатів – керівників стажування та адвокатів Донецької області!”