tri2022

Привітання голови ради адвокатів Донецької області з Днем Святої Трійці!

Шановні колеги!

 

Традиційно на п՚ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята. Далі “Привітання голови ради адвокатів Донецької області з Днем Святої Трійці!”

kdka_logo

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Донецької області продовжує свою роботу

Діяльність дисциплінарної палати здійснюється в онлайн режимі.

Подати заяву, скаргу можливо в електронному вигляді на адресу електронної пошти kdka_donetskmir@ukr.net.

Скарги повинні бути підписані із застосуванням електронного цифрового підпису. Далі “Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Донецької області продовжує свою роботу”

kabinet-advokata

Приміщення для професійної діяльності адвокатів

До уваги адвокатів Донецької області!
Рада адвокатів Донецької області має можливість забезпечити приміщенням для здійснення професійної діяльності адвокатів регіону, які у зв’язку із військовими діями тимчасово перебувають у м. Одеса.
За додатковою інформацією звертатися до члена ради адвокатів Донецької області Курчина Сергія Анатолійовича за телефоном +380 50 102-04-04
Заседание Совета адвкатов

ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ 30 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ

Шановні колеги, чергове засідання Ради адвокатів Донецької області 30 березня 2022 року не відбудеться.

Про дату наступного засідання Ради адвокатів Донецької області буде повідомлено додатково, слідкуйте за новинами на нашому офіційному сайті. Далі “ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ 30 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ”

naau

Допомогу благодійного фонду НААУ можуть отримати постраждалі внаслідок воєнних дій адвокати та їхні родини

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві. Далі “Допомогу благодійного фонду НААУ можуть отримати постраждалі внаслідок воєнних дій адвокати та їхні родини”