do-uvagy

Що до адреси КДКА

У зв’язку з тим, що кореспонденція для донецької КДКА продовжує надходити на основну адресу (м. Краматорськ), нагадуємо, що поштові відправлення для донецької КДКА необхідно надсилати на додадкову адресу 04070, м. Київ, вул. Борисоглібська, 3 (приміщення НААУ).

Також додадкова адреса КДКА вказана на сторінці контактів офіційного сайту Ради адвокатів Донецької області.

webinar

Безкоштовний вебінар “Паталогоанатомічне дослідження. Тонкощі та нюанси”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Паталогоанатомічне дослідження. Тонкощі та нюанси», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 23 травня 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Чуприна Зінаїда Миколаївна.
Далі “Безкоштовний вебінар “Паталогоанатомічне дослідження. Тонкощі та нюанси””

bashenko_nklg

Пішов з життя Башенко Станіслав Всеволодович

Рада адвокатів Донецької області з великою скорботою  повідомляє, що пішов з життя АДВОКАТ Башенко Станіслав Всеволодович.

 

Башенко Станіслав Всеволодович багато років очолював Президію Донецької обласної колегії адвокатів. З 2012  по 2017 роки був головою Ради адвокатів Донецької області. Пішла від нас у Вічність гідна людина, люблячий батько, чуйний дідусь, хороший товариш, високо професійний адвокат. Він був чудовою людиною, талановитим, грамотним адвокатом. Він  залишив у нашій пам’яті багато світлих і теплих спогадів. Ми раді, що були його друзями і колегами.

 

Рада адвокатів розділяє скорботу та  висловлює  співчуття родині Станіслава Всеволодовича.

Світла пам’ять!

webinar

Безкоштовний вебінар “Проблемні аспекти повернення обвинувального акту”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Проблемні аспекти повернення обвинувального акту», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 14 квітня 2023 року з 12:00 до 13:00 години. Доповідач – адвокат Краснопьорова Олена Сергіївна. Далі “Безкоштовний вебінар “Проблемні аспекти повернення обвинувального акту””

webinar

Безкоштовний вебінар “Перспективи отримання компенсації за зруйноване чи пошкоджене нерухоме майно”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Перспективи отримання компенсації за зруйноване чи пошкоджене нерухоме майно», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 7 квітня 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Сербіна Анастасія Валеріївна. Далі “Безкоштовний вебінар “Перспективи отримання компенсації за зруйноване чи пошкоджене нерухоме майно””

webinar

Безкоштовний вебінар “Алгоритм роботи адвоката над медичними справами”

До уваги адвокатів регіону!

 

Відкрито реєстрацію на безкоштовний двогодинний  онлайн вебінар на тему «Алгоритм роботи адвоката над медичними справами», який буде презентований Радою адвокатів Донецької області 21 лютого 2023 року з 12:00 до 14:00 години. Доповідач – адвокат Чуприна Зінаїда Миколаївна. Далі “Безкоштовний вебінар “Алгоритм роботи адвоката над медичними справами””