vnesky2

Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності

Радою адвокатів Донецької області, відповідно до рішення РАР № 13 від 28.08.2019 року, розпочата робота щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності адвокатів Донецької області, які мають борги зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Далі “Радою адвокатів Донецької області направлені до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності”

rip

Висловлюємо співчуття з приводу смерті адвоката Очеретька Олега Володимировича

11 серпня 2020 року на 57 -му році життя від нас пішов адвокат Очеретько Олег Володимирович.
Олег Володимирович працював адвокатом у м. Покровську понад 20 років та був висококваліфікованим фахівцем своєї справи. Далі “Висловлюємо співчуття з приводу смерті адвоката Очеретька Олега Володимировича”

vnimanie

Важлива інформація! Переноситься проведення загальних зборів адвокатів Донецької області

У зв՚язку із поширенням короновірусної інфекції COVID -19 та продовженням Кабінетом Міністрів України адаптивного карантину до 31.08.2020 року, загальні збори адвокатів у регіонах Донецької області призначені на 11:00 годину 22.08.2020 року у містах Маріуполі, Покровську та Краматорську, з метою обрання делегатів Конференції адвокатів Донецької області – не відбудуться. Далі “Важлива інформація! Переноситься проведення загальних зборів адвокатів Донецької області”

zas_29072020

29 ЛИПНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29 липня 2020 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області в м. Краматорську, відбулося засідання Ради адвокатів Донецької області.

Далі “29 ЛИПНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”

podarunok

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ВОЛОДИМИРА РЕЗНІЧЕНКА

Сьогодні 26 липня святкує свій День народження адвокат Донецької області, доцент, член Ради адвокатів Донецької області Резніченко Володимир Олексійович. Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА ВОЛОДИМИРА РЕЗНІЧЕНКА”

seminar2

До уваги адвокатів! Відкрито реєстрацію на навчальний семінар для адвокатів у місті Маріуполі 24 липня 2020 року

Кваліфікаційно – дисциплінарною комісією адвокатури Донецької області, за підтримки Ради адвокатів Донецької області 24 липня 2020 року у м. Маріуполі буде проведено безкоштовний  навчальний семінар для адвокатів за  темою «Правила адвокатської етики. Етичні аспекти взаємовідносин адвокатів та органів адвокатського самоврядування», під час якого будуть висвітлені такі питання як відносини між адвокатами в рамках обов՚язковості виконання вимог Правил адвокатської етики. Відносини між адвокатами та органами адвокатського самоврядування в рамках обов՚язковості дотримання вимог Правил адвокатської етики.

Адреса проведення семінару: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Харлампіївська, 13, Готельний комплекс “Спартак” (велика конференц зала).

Доповідачі: Коростеліна Тетяна Юріївна – адвокат, голова КДКА Донецької області, Арустамов Арсен Володимирович – адвокат, голова дисциплінарної палати адвокатури Донецької області.

Даний захід буде проведено тривалістю 2 години та за наслідками участі у семінарі адвокати отримують 2 залікових бали з етики.

Реєстрація учасників навчального семінару при пред՚явленні QR– коду, буде проводитися 24 липня 2020 року з 09:00 по 10:00 годину, початок семінару о 10:00 годині закінчення о 12:00 годині

Кількість учасників семінару є обмеженою, та перевагу на підтвердження участі у семінарі буде надано адвокатам які не мають боргів зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Нагадуємо, що згідно нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року, для того щоб мати змогу прийняти участь у заході та отримати залікові бали, кожен учасник заходу ПКА має пройти обов՚язкову попередню реєстрацію на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Зробити  це можна знайшовши вищезазначений Захід у реєстрі акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ http://www.hsa.org.ua/

 

Після того як учасник подасть заявку на участь у заході, відомості про нього з՚являться у  Оператора підвищення кваліфікації адвокатів – КДКА Донецької області, яка може як затверджувати так і відмовляти учасникам ПКА у відвідуванні заходу.

 

Після того, як Оператором ПКА буде затверджено учасника ПКА, на електронну пошту учасника надійде лист з QR- кодом, за допомогою якого, він підтвердить свою участь у заході ПКА, відсканувавши код у співробітника оператора  на вході та виході з приміщення, де буде відбуватися семінар.

 

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації за відповідний рік, Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, (направляється наприкінці року  на електронну адресу адвоката) з відповідним внесення такої інформації до ЄРАУ. Форма сертифікату затверджується Вищою школою адвокатури НААУ.

podarunok

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА МЕЛЬЧЕНКА ВІТАЛІЯ ІВАНОВИЧА

Сьогодні 20 липня святкує свій День народження адвокат Донецької області, представник адвокатів Донецької області у ВКДКА Мельченко Віталій Іванович. Далі “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ АДВОКАТА МЕЛЬЧЕНКА ВІТАЛІЯ ІВАНОВИЧА”

probono

Інформація про проведення Всеукраїнського конкурсу “Pro bono”

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством проводить Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono. Конкурс проводиться у співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» з метою активізації адвокатської спільноти України для надання правничої допомоги Pro bono, відзначення адвокатів Pro bono, справи яких сприяли захисту значного суспільного і особистого інтересу та покращення доступу до професії правничої допомоги серед осіб, яких зараховують до категорії малозабезпечених, та інших уразливих верств населення (умови проведення конкурсу розміщені на сайті НААУ https://unba.org.ua/news/5544-vseukrains-kij-konkurs-pravnichoi-dopomogi-pro-bono.html та додаються нижче). Далі “Інформація про проведення Всеукраїнського конкурсу “Pro bono””