Після проведення конференції адвокатів Донецької області 07.10.2017 року на якій було оновлено склад дисциплінарної палати КДКА Донецької області вона продовжила свою діяльність.

За період з жовтня 2017 до грудня 2018 ріку включно до палати надійшло 202 звернення, в тому числі:

̶  скарг та заяв громадян – 93;

̶  приватних ухвал, постанов й листів судів – 41;

̶  звернень правоохоронних органів – 25;

̶  листів та звернень інших підприємств і організацій – 43;

З них заведено 76 матеріалів дисциплінарних проваджень. На 31.12.2018 розглянуто 102 провадження. Всі інші знаходяться у провадженні палати.

За поточний період каденції проведено 61 засідання дисциплінарної палати.

Відмовлено у порушенні дисциплінарних справ за відсутністю підстав, достатніх підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності, а також за іншими причинами – 50.

Порушено дисциплінарних справ – 29.

До дисциплінарної відповідальності у вигляді попередження притягнуто 11 адвокатів, у вигляді призупинення адвокатської діяльності строком на 3 місяці 1 адвокат, 6 місяців – 5 адвокатів, 10 місяців – 1 адвокат

Закрито за відсутністю достатніх підстав, та підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності – 10 дисциплінарних справ.

Дисциплінарною палатою прийнято 130 рішень за матеріалами, що знаходяться в палаті, а також 127 інших документів.

З прийнятих рішень дисциплінарної палати про відмову в порушенні дисциплінарної справи, порушення справи або закритті дисциплінарної справи оскаржено до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури 12 рішень, 2 заявники оскаржили відмову у відкритті провадження, 3 заявники оскаржили порушення дисциплінарної справи. За трьома із них палата повторила своє рішення, одне з них знаходиться на розгляді в ВКДКА. За результатами розгляду скарг на рішення КДКА Донецької області 5 рішень було залишено без змін, скасовано частково –  2, з них за 1 рішенням дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на 3 місяці рішенням ВКДКА було замінено на зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на 9 місяців, скасовано повністю – 3 рішення. Оскарження 2 рішень КДКА Донецької області на теперішній час знаходяться в провадженні ВКДКА.

 

Голова дисциплінарної палати КДКА Донецької області

А.В. Арустамов