seminar

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СЕМІНАР З АДВОКАТСЬКОЇ ЕТИКИ

9 червня Незалежний інститут судових експертиз до свого 9-річчя проводить семінар для адвокатів та юристів «Правила адвокатської етики як звід етичних засад діяльності адвокатури».


Щоб захід пройшов на дійсно високому рівні та в максимально комфортних для слухачів та гостей умовах, ми вирішили змінити місце його проведення та обрали для цієї мети конференц-зал Київської торгово-промислової палати.
Дружню та невимушену атмосферу кава-брейку створить кавовий бренд «Lu’ve», який виступить спонсором кава-брейку. Збагачену мікроелементами живу воду «Coral Mine» та б’юті шейки «Daily Delicious» для учасників забезпечить компанія здорового способу життя «Coral Club».

Реєструйтесь вже зараз, реєстрація учасників триває!
Подати заявку на участь можна ОНЛАЙН!

ЗАХІД ОТИМАВ СЕРТИФІКАЦІЮ!

Семінар пройшов сертифікацію у відповідності до порядку, затвердженого Радою адвокатів, та отримав відповідну акредитацію як заходу з підвищення кваліфікації адвокатів. Тому всі учасники нашого заходу отримають не лише корисну та цікаву інформацію, але і ексклюзивний сертифікат, який зараховується Радою адвокатів.
Лектором семінару виступить кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, автор понад 30 наукових праць Людмила Кожура.

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА!

КОЖЕН УЧАСНИК СЕМІНАРУ ОТРИМАЄ СЕРТИФІКАТ ВІД НІСЕ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ 3-Х ПРОСЛУХАНИХ ГОДИН
У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ПОРЯДКУ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ, ЯКИЙ ЗАТВЕРДЖЕНИЙ РІШЕННЯМ РАДИ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ № 85 ВІД 16 ЛЮТОГО 2013 РОКУ.

ДЕ ТА КОЛИ?

СЕМІНАР ВІДБУДЕТЬСЯ В МІСТІ КИЄВІ ЗА АДРЕСОЮ:

вул. Богдана Хмельницкого, 55
(Конференц-зал Київської торгово-промислової палати, 8 поверх)

Конференц-зал Київської торгово-промислової палати

ДАТА ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ:

09 червня 2016 року з 09:30 до 14:00

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ МОЖНА БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС СПОСОБОМ:

поштою office@nise.com.ua , за телефонами 044-581-30-80, 050-360-16-82, 067-5555-222

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ он-лайн

Про умови та вартість участі у семінарі Ви можете дізнатися за вказаними телефонами.

 

Запрошуємо на семінар