seminar

Дводенний навчальний семінар для адвокатів у місті Святогірську 10 – 11 липня 2021 року

Радою адвокатів Донецької області, яка є Оператором підвищення кваліфікації адвокатів (ПКА),  10 – 11 липня 2021 року у м. Святогірську  на базі відпочинку «Полярная Медведица» буде проведено безкоштовний навчальний семінар для адвокатів Донецької області за  темами:

 

«Докази в кримінальному провадженні» (5 балів)

Доповідач: Михальченко Анастасія Олександрівна – суддя – спікер Краматорського міського суду Донецької області;

 

Та двохгодинний навчальний семінар  з питань правил адвокатської етики та стандартів професійної діяльності на тему:

 

 «Взаємодія органів адвокатського самоврядування та адвокатів» (2 бали)

Доповідач: Лісова Дар՚я Олександрівна – кандидат юридичних наук, член дисциплінарної палати адвокатури Донецької області.

 

Нагадуємо, що згідно нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року, для того щоб мати змогу прийняти участь у заході та отримати залікові бали, учасник має бути зареєстрованим на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України, де відкривається відповідний індивідуальний електронний кабінет, що містить відомості про отримані залікові бали з підвищення кваліфікації адвокатом, та з якого можна обирати акредитовані заходи з підвищення кваліфікації адвокатів, у яких адвокат має намір прийняти участь, шляхом подання заявки на реєстрацію.

 

Після того як адвокат подасть заявку на реєстрацію на захід, відомості про адвоката з՚являються у  Оператора підвищення кваліфікації адвокатів, який може як затверджувати так і відмовляти учасникам ПКА у відвідуванні заходу.

 

Після того, як Оператором ПКА буде затверджено учасника ПКА, на електронну пошту учасника надійде лист з QR- кодом, за допомогою якого, він підтвердить свою участь у заході ПКА, відсканувавши код у співробітника оператора на вході та виході з приміщення, де буде відбуватися семінар.

 

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації за відповідний рік, Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, (направляється на електронну адресу адвоката) з відповідним внесення такої інформації до ЄРАУ. Форма сертифікату затверджується Вищою школою адвокатури НААУ.

 

Реєстрація учасників навчального семінару при пред՚явленні QR- коду, буде проводитися:

  • 10 липня 2021 року з 10:30 по 11:00 годину, початок семінару об 11:00 годині.;
  • 11 липня 2021 року з 09:30 по 10:00 годину, початок семінару о 10:00 годині.

 

Адреса проведення семінару:

84130 Донецька область, м. Святогірськ,

вул. Курортна, 1, база відпочинку «Полярная Медведица»

телефон +38 095 119 09 57.

 

Акредитація даного семінару та розміщення відповідної інформації на сайті ВША у розділі акредитованих заходів з підвищення кваліфікації адвокатів  має відбутися у найближчий час, тому необхідно відслідковувати дану інформацію за для можливості своєчасного подання відповідної заявки на участь у заході.

            Кількість учасників семінару є обмеженою.

 

Адвокати які мають борги зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування перед Радою адвокатів регіону, або перед Національною Асоціацією адвокатів України будуть позбавлені можливості прийняти участь у заході та отримати відповідну кількість балів з підвищення кваліфікації адвокатів.

 

З питань бронювання та сплати за проживання у готельних номерах бази відпочинку «Полярная Медведица» м. Святогірськ під час семінару 10-11 липня 2021, звертатися до адміністрації бази відпочинку за телефоном 095 119 09 57.

 

 Рада адвокатів Донецької області