conference

До уваги делегатів звітно – виборчої Конференції адвокатів Донецької області!

У зв՚язку із стрімким поширенням коронавірусної інфекції, Радою адвокатів Донецької області будуть вжиті тимчасово обмежувальні організаційно – розпорядчі заходи, спрямовані на зменшення об՚єктивної можливості поширення коронавірусу, під час проведення 10 жовтня 2020 року звітно – виборчої Конференції адвокатів Донецької області у ПК НКМЗ м. Краматорськ.
Перед входом до приміщення ПК НКМЗ делегатам конференції та іншим особам які мають намір бути присутніми під час роботи Конференції, буде здійснюватися температурний контроль. Якщо у людини буде виявлена підвищена температура тіла, дана особа до приміщення допускатися не буде.
Також буде обмежено допуск для участі у роботі Конференції особам з явними ознаками захворювання таких як кашель, задуха, пітливість, слабкість, утруднення дихання тощо.
До роботи Конференції будуть допущені делегати лише за відсутності ознак захворювання та за наявності захисної маски.
Під час роботи Конференції необхідно дотримуватися соціальної дистанції, рівномірно займати місця по всій залі ПК НКМЗ, не створюючи осередкованих груп.
Просимо із розумінням віднестися до зазначених обмежувально організаційно – розпорядчих заходів, та делегатів Конференції які мають ознаки вірусного захворіння утриматися від участі у роботі Конференції, про що у любий зручний спосіб завчасно повідомити Раду адвокатів Донецької області з метою залучення до роботи Конференції записних делегатів за для наявності кворуму.

Рада адвокатів Донецької області