seminar2

До уваги адвокатів! Відкрито реєстрацію на навчальний семінар для адвокатів у місті Маріуполі 24 липня 2020 року

Кваліфікаційно – дисциплінарною комісією адвокатури Донецької області, за підтримки Ради адвокатів Донецької області 24 липня 2020 року у м. Маріуполі буде проведено безкоштовний  навчальний семінар для адвокатів за  темою «Правила адвокатської етики. Етичні аспекти взаємовідносин адвокатів та органів адвокатського самоврядування», під час якого будуть висвітлені такі питання як відносини між адвокатами в рамках обов՚язковості виконання вимог Правил адвокатської етики. Відносини між адвокатами та органами адвокатського самоврядування в рамках обов՚язковості дотримання вимог Правил адвокатської етики.

Адреса проведення семінару: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Харлампіївська, 13, Готельний комплекс “Спартак” (велика конференц зала).

Доповідачі: Коростеліна Тетяна Юріївна – адвокат, голова КДКА Донецької області, Арустамов Арсен Володимирович – адвокат, голова дисциплінарної палати адвокатури Донецької області.

Даний захід буде проведено тривалістю 2 години та за наслідками участі у семінарі адвокати отримують 2 залікових бали з етики.

Реєстрація учасників навчального семінару при пред՚явленні QR– коду, буде проводитися 24 липня 2020 року з 09:00 по 10:00 годину, початок семінару о 10:00 годині закінчення о 12:00 годині

Кількість учасників семінару є обмеженою, та перевагу на підтвердження участі у семінарі буде надано адвокатам які не мають боргів зі сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Нагадуємо, що згідно нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 20 від 14.02.2019 року, для того щоб мати змогу прийняти участь у заході та отримати залікові бали, кожен учасник заходу ПКА має пройти обов՚язкову попередню реєстрацію на онлайн платформі Центру акредитації Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Зробити  це можна знайшовши вищезазначений Захід у реєстрі акредитованих заходів на сайті Центру акредитації ВША НААУ http://www.hsa.org.ua/

 

Після того як учасник подасть заявку на участь у заході, відомості про нього з՚являться у  Оператора підвищення кваліфікації адвокатів – КДКА Донецької області, яка може як затверджувати так і відмовляти учасникам ПКА у відвідуванні заходу.

 

Після того, як Оператором ПКА буде затверджено учасника ПКА, на електронну пошту учасника надійде лист з QR- кодом, за допомогою якого, він підтвердить свою участь у заході ПКА, відсканувавши код у співробітника оператора  на вході та виході з приміщення, де буде відбуватися семінар.

 

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації за відповідний рік, Вищою школою адвокатури НААУ видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації, (направляється наприкінці року  на електронну адресу адвоката) з відповідним внесення такої інформації до ЄРАУ. Форма сертифікату затверджується Вищою школою адвокатури НААУ.