do-uvagy

До уваги адвокатів – керівників стажування та адвокатів Донецької області!

Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю встановлено, що відомості про стажиста адвоката вносяться радою адвокатів регіону до профайлу адвоката – керівника стажування в базі даних Єдиного реєстру адвокатів України на офіційному веб – сайті Національної асоціації адвокатів України.

 

При цьому Рада адвокатів Донецької області позбавлена технічної можливості вносити відомості про стажиста до профайлу адвоката – керівника стажування, з причини дублювання однієї електронної адреси – office@sa.dn.ua у профайлах адвокатів – керівників стажування Донецької області, або відсутності адреси електронної пошти взагалі.

Так само, з технічних причин, не можуть бути внесені будь – які зміни до профайлів адвокатів Донецької області (зміна робочого місця адвоката, засобів зв՚язку тощо) у разі зазначення у профайлі адвоката у ЄРАУ такої адреси електронної пошти як  office@sa.dn.ua, яка є офіційною електронною адресою Ради адвокатів Донецької області, або відсутності адреси електронної пошти в профайлі адвоката взагалі.

 

Також з підстав зазначення в профайлах адвокатів регіону адреси електронної пошти office@sa.dn.ua на електронну адресу Ради адвокатів Донецької області надходить чисельна кореспонденція від органів досудового розслідування, судів тощо, яка адресована адвокатам та пов՚язана із здійсненням ними адвокатської діяльності.

 

Окрім цього багато адвокатів регіону, які здійснювали адвокатську діяльність та були зареєстровані до 2014 року у населених пунктах Донецької області, що у теперішній час не підконтрольні уряду України,  не внесли змін до своїх профайлів адвокатів в ЄРАУ, в частині зазначення додаткових робочих місць на підконтрольній Україні території.

 

З огляду на наведене, Рада адвокатів Донецької області звертається до адвокатів Донецької області з проханням зазначення/уточнення  актуальної адреси електронної пошти (української) у профайлі адвоката, та доповнення інформації про додаткові робочі місця адвоката.

 

Для внесення відомостей про адресу електронної пошти або зміни адреси, доповнення інформації профайлу про додаткові робочі місця, адвокату треба звернутися із письмовою заявою до Ради адвокатів Донецької області, до якої долучити копію свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

 

З питань внесення відомостей до ЄРАУ звертатися до адміністратора першого рівня бази даних ЄРАУ Донецької області Плотнікової Катерини Михайлівни: +38 099 175-70-45, адреса електронної пошти erau-dn@mail.unba.org.ua

 

Рада адвокатів Донецької області