do-uvagy

До уваги адвокатів Донецької області, що фактично здійснюють адвокатську діяльність за межами регіону.

Відповідно статті 3 Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 26 від «17» грудня 2012 року (надалі Порядок), із змінами та доповненнями, до ЄРАУ вносяться адреси робочих місць адвоката (із зазначенням основної та/або додаткових адрес робочого місця).
Згідно п. 4.5 Порядку, у випадку зміни відомостей, які вносяться до ЄРАУ, адвокат зобов’язаний протягом трьох днів повідомити Раду адвокатів регіону про ці зміни, подавши відповідну заяву про внесення змін до ЄРАУ.
Рада адвокатів Донецької області звертає увагу адвокатів регіону, які фактично здійснюють адвокатську діяльність за межами Донецької області, про необхідність приведення відомостей реєстру у відповідність, та внесення відповідної інформації до ЄРАУ, щодо зазначення додаткових адрес робочого місця адвоката шляхом подачі заяви до Ради адвокатів.
Одночасно нагадуємо, що відповідно до п.6 ч.2 ст. 34 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», невиконання адвокатом рішень органів адвокатського самоврядування, є підставою для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності.