minjust-1024x341

Анкетування стейкхолдерів

Директорат правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України здійснює моніторинг впровадження та аналіз ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сфері адвокатури та адвокатської діяльності, безоплатної правової допомоги (далі – Моніторинг).

Моніторинг спрямований на виявлення колізійних, декларативних, застарілих норм, усунення внутрішніх протиріч законів та інших нормативно-правових актів.

Пропонуємо Вам взяти участь в анкетуванні, що проводиться в рамках Моніторингу, відповівши на питання за посиланням:
https://forms.gle/Yrz1DrXyty6oReJR6
Відповіді просимо надати у найкоротший строк, але не пізніше 01 вересня 2021 року.

Також, для дотримання принципів об’єктивності і комплексності проведення Моніторингу, з метою врахування думки якнайбільшої кількості заінтересованих осіб будемо вдячні за поширення цієї інформації (на офіційних веб-сайтах, сторінках в соціальних мережах тощо). Кількість учасників опитування не обмежена.

У разі виникнення запитань контактною особою є Павлюк Поліна Петрівна – державний експерт експертної групи з питань правосуддя та кримінальної юстиції Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України; ( p.pavliuk@minjust.gov.ua ; (044) 279-65-05).

* Примітка. З Порядком моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 24.12.2020 № 666/5, можна за посиланням:
https://minjust.gov.ua/m/monitoring-vprovadjennya-ta-analiz-efektivnosti-npa

Дякуємо за співпрацю.