20190731_114822

31 ЛИПНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

31 липня 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області у м. Краматорськ, відбулося чергове засідання Ради адвокатів Донецької області.

 

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами адвокатів про включення до реєстру керівників стажування, за заявами про направлення на стажування, зупинення стажування, заміну свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та посвідчення адвоката англійською мовою.

Розглянуті заяви про видачу посвідчень помічника адвоката, звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

До порядку денного засідання РАР були також включені та розглянуті питання за зверненням адвоката  м. Маріуполь Гайтан К.О. про сприяння Ради адвокатів регіону у поновленні порушеного права та поданням голови президії Маріупольської міської колегії адвокатів, заслуженого юриста України Конишева Г.А. про заохочення колективу Маріупольської міської колегії адвокатів, а також окремих адвокатів м. Маріуполя з нагоди 25 річчя від часу заснування Маріупольської міської колегії адвокатів.

Заслухано доповідь голови комітету захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності адвокатів Донецької області Курчина С.А. з приводу отримання РАР заяви адвоката Більцана К.М. про порушення прав адвоката.

Обговорена ситуація стосовно невиконання адвокатами регіону рішень органів адвокатського самоврядування у зв՚язку із низькою сплатою  щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. За наслідками обговорення цього питання вирішено розмістити на сайті РАР прізвища адвокатів – боржників, надавши їм строк для погашення заборгованості, після чого, у разі несплати боргів, звернутися до Донецької обласної КДКА з питанням про притягнення адвокатів – боржників до дисциплінарної відповідальності.

Вирішені та обговорені інші питання.

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 28 серпня 2019 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9. (приміщення РАР).