01

30 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 жовтня 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області в м. Краматорськ, відбулося чергове, п՚ятнадцяте з початку року, засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування. Заміну та видачу дублікату свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, поновлення та призупинення стажування.

Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, про внесення змін до ЄРАУ та звільнення від обов՚язку підвищення кваліфікації адвокатом.

Розглянуті питання щодо сплати Радою коштів у зв՚язку із проведенням навчального семінару для адвокатів у місті Маріуполі 09.11.2019, святкування дня адвокатури у 2019 році та замовленням значків «Адвокат України» для вручення адвокатам регіону з нагоди святкування професійного свята.

Вирішені та обговорені інші питання.

Наступне засідання Ради адвокатів регіону буде виїзним, відкритим та відбудеться 08 листопада 2019 року об 11:00 годині за адресою: м. Маріуполь, вул. Харлампіївська, 13. (велика конференц зала ГК «СПАРТАК»).