zasedanie290120_01

29 СІЧНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29 січня 2020 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області в м. Краматорську, відбулося перше в цьому році засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування, поновлення та зупинення стажування, заміну свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування та звільнення від обов՚язків підвищення кваліфікації.

Вирішені та обговорені інші питання.

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 26 лютого 2020 року об 11:00 годині у приміщенні Ради адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.