20190629_101411_04

29 червня 2019 року у місті Краматорську відбувся навчальний семінар для адвокатів

29 червня 2019 року у місті Краматорську Радою адвокатів Донецької області було проведено навчальний семінар для адвокатів щодо застосування окремих положень вимог КПК України.

Даний захід був відкритий вітальними словами голови Ради адвокатів Донецької області Лідії Керанчук, яка нагадала присутнім про нову редакцію Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України. Зауважила увагу адвокатів про необхідність надсилання до Ради адвокатів регіону копій сертифікатів про участь у заходах підвищення кваліфікації адвокатів та карток обліку залікових балів, з метою їх подальшого спрямування до Вищої школи адвокатури, яка згідно з новою редакцією Порядку, веде облік і щорічно узагальнює інформацію про підвищення кваліфікації адвокатів.

Тренером Анастасією Сербіною присутнім адвокатам були висвітлені такі теми як затримання за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, повідомлення про підозру, обрання зміна та скасування запобіжних заходів, оскарження підозри. З презентацією за даними темами можна ознайомитися (тут).

Загалом у даному семінарі прийняли участь більше 200 адвокатів з Донецької, Запорізької та Харківської областей, які за результатами вивчення тем семінару отримали сертифікати про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів.