zas28102020_01

28 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

28 жовтня 2020 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області по вулиці Уральській, 12 в м. Краматорську, відбулося засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні ради адвокатів регіону були урочисто вручені свідоцтва про права на заняття адвокатською діяльністю молодим адвокатам, які склали присягу адвоката. Розглянуті заяви стажистів про оцінювання стажування та  прийняті рішення про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю.  Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

 

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування та заявами адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, заміну свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, включення осіб до реєстру керівників стажування.

 

Запрошені на засідання ради та заслухані молоді адвокати що звернулися із заявами про вступ до регіонального представництва Молодіжного комітету НААУ «UNBA NextGen» в Донецькій області.

 

Вирішені та обговорені інші питання.

 

 Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 25 листопада 2020 року об 11:00 годині у приміщенні Ради адвокатів Донецької області.

 

Нагадуємо що Рада адвокатів Донецької області з 01.08.2020 року знаходиться  за адресою: вул. Уральська, 12 м. Краматорськ, каб. №№ 301, 311, 313, 321.