01

28 СЕРПНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

28 серпня 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області у м. Краматорськ, відбулося чергове, тринадцяте з початку року, засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування, зупинення та поновлення стажування. Заміну свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, видачі посвідчення помічника адвоката. 

Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Заслухано доповідь голови комітету захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності адвокатів Донецької області Курчина С.А. з приводу проведеної ним роботи у зв՚язку із отримання РАР заяви адвоката Більцана К.М. про порушення прав адвоката.

Обговорена ситуація стосовно невиконання адвокатами регіону рішень органів адвокатського самоврядування у зв՚язку із низькою сплатою  щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. За наслідками обговорення цього питання вирішено підготувати до Донецької обласної КДКА подання про притягнення адвокатів – боржників до дисциплінарної відповідальності у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю.

 

Вирішені та обговорені інші питання.

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 25 вересня 2019 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9. (приміщення РАР).