20190227_114943

27 ЛЮТОГО 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Засідання Ради були розпочате розглядом звернення адвокатів міста Маріуполь, що надають безоплатну вторинну правову допомогу з проблемних питань у відмові регіонального центру з надання БВПД у Донецькій та Запорізькій областях в укладанні контрактів з адвокатами, та щодо несвоєчасної оплати праці адвокатам на підставі актів виконаних робіт.

З   цього питання радою адвокатів регіону було прийнято рішення щодо створення робочої комісії до складу якої було включено заступника голови ради – Бутка О.О., членів ради Мироненко О.В., Коника Г.В. та Курчина С.А., який очолює комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, що є постійно діючим представницьким колегіальним органом Ради адвокатів Донецької області.

 

Також на засіданні РАР були розглянуті такі питання як видача стажистам свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю за наслідками оцінювання стажування, заслуховування поточних звітів стажистів. Призначено адвокатів – керівників стажування.  Направлено осіб на стажування, згідно поданих заяв. Вирішені питання заміни свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю та звільнення адвокатів від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, та інше.

 

Наступне засідання Ради адвокатів Донецької області відбудеться 22 березня 2019 року об 11:00 годині у приміщенні Ради адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.