01_27112019

27 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

27 листопада 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області в м. Краматорську, відбулося чергове, сімнадцяте з початку року, засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування, поновлення стажування. Про проведення Конференції адвокатів регіону, затвердження штатного розпису та кошторису на 2020 рік. Про нагородження адвокатів до Дня адвокатури у 2019 році.

Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, та звільнення від обов՚язку підвищення кваліфікації адвокатом. 

Вирішені та обговорені інші питання.

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 24 грудня 2019 року об 11:00 годині у приміщенні Ради адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.