zased20200226_01

26 ЛЮТОГО 2020 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

26 лютого 2020 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області в м. Краматорську, відбулося засідання Ради адвокатів Донецької області.

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та  прийняті рішення про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування, поновлення та зупинення стажування, заміну свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю та видачу дублікатів свідоцтв.

Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

 Вирішено питання щодо участі адвокатів Донецької області представлених адвокатською футбольною командою «Донбас» у Національному футбольному турнірі серед адвокатів України «Кубок UNBA 2020» який відбудеться 28-29 березня у м. Києві та покриття витрат команди у зв՚язку із прийняттям участі у даному заході.  

Заслухано звіт голови комітету захисту прав адвокатів Ради адвокатів Донецької області Курчина С.А. про роботу комітету у 2019 році.

Прийнято рішення щодо проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів, у тому числі безкоштовних семінарів для адвокатів у 2020 році.

Вирішені та обговорені інші питання.

 

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 25 березня 2020 року об 11:00 годині у приміщенні Ради адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.