01

25 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 вересня 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Донецької області у м. Краматорськ, відбулося чергове, чотирнадцяте з початку року, засідання Ради адвокатів Донецької області.

 

На засіданні ради адвокатів регіону були розглянуті такі питання як прийняття присяги адвоката та вручення свідоцтв  про право на зайняття адвокатською діяльністю. Розглянуті заяви про оцінювання стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю. Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування. Заміну свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, видачі посвідчення помічника адвоката. 

Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування та про внесення змін до ЄРАУ.

Заслухано доповідь голови комітету захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності адвокатів Донецької області Курчина С.А., з приводу надходження до комітету скарги адвоката Дарсанія Л.В. про порушення професійних прав адвоката.

Обговорена ситуація стосовно невиконання адвокатами регіону рішень органів адвокатського самоврядування у зв՚язку із низькою сплатою  щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Розглянуто звернення щодо надання матеріальної допомоги адвокату.

Вирішені та обговорені інші питання.

 

Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 30 жовтня 2019 року об 11:00 годині за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9. (приміщення РАР).