zas24112021_01

24 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ РЕГІОНУ

На засіданні ради адвокатів регіону були урочисто вручені свідоцтва про права на заняття адвокатською діяльністю молодим адвокатам які склали присягу адвоката. Розглянуті заяви стажистів про оцінювання стажування та  прийняті рішення про позитивну оцінку звітів про результати стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю.  Заслухані та затверджені поточні звіти стажистів.

 

Вирішені питання за заявами осіб про направлення на стажування та призначення стажистам керівників стажування. Розглянуті заяви адвокатів про звільнення та розстрочку сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

 

Розглянуті заяви про внесення до ЄРАУ відомостей про помічників адвокатів та видачу помічникам адвокатів посвідчення помічника.

 

 

Обговорено питання низького рівня сплати адвокатами регіону щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, за наслідками чого вирішено продовжити роботу зі звернення до КДКА та притягнення адвокатів, які систематично не сплачують внески, до дисциплінарної відповідальності у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю.

 

Вирішені та обговорені інші питання.

 

 Наступне засідання Ради адвокатів регіону відбудеться 17 грудня 2021 року об 11:00 годині у приміщенні Ради адвокатів Донецької області.

 

Нагадуємо, що Рада адвокатів Донецької області знаходиться  за адресою: вул. Уральська, 12 м. Краматорськ, каб. №№ 301, 311, 313, 321.