20200222_01

22 лютого 2020 року у місті Краматорську відбувся навчальний семінар для адвокатів

Радою адвокатів Донецької області  22 лютого 2020 року у м. Краматорську було проведено навчальний семінар для адвокатів.

За допомогою тренера – судді спікера Краматорського міського суду Донецької області Анастасії Михальченко була розкрита така тема як «Поділ майна подружжя», під час розкриття даної теми були висвітлені такі питання як встановлення спільного проживання чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу, право особистої приватної власності дружини та чоловіка, об՚єкти права спільної сумісної власності, розмір часток майна дружини та чоловіка при поділі майна, що є об՚єктом права спільної сумісної власності подружжя.

 

У даному семінарі прийняли участь 157 адвокатів, яким за результатами вивчення теми семінару було зараховано  5 балів за підвищення кваліфікації у 2020 році.

 

Під час семінару доповідачу від присутніх на заході адвокатів надходили запитання, жваво обговорювалися випадки з практики адвокатів, що свідчить про актуальність та інтерес серед адвокатів до розгляду зазначеної теми. 

 

Протягом 2020 року Радою адвокатів Донецької області планується проведення ряду безкоштовних семінарів як у місті Краматорську так і в місті Маріуполі, за для надання можливості адвокатам регіону набрати необхідну кількість балів з підвищення кваліфікації у 2020 році, у тому числі з  адвокатської етики. 

 

Інформація щодо проведення Радою адвокатів Донецької області семінарів своєчасно розміщується на сайті Ради.