20190622_113603_05

22 червня 2019 року у місті Маріуполі відбувся навчальний семінар для адвокатів

22 червня 2019 року у місті Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету  (ДВНЗ «ПДТУ») Радою адвокатів Донецької області було проведено навчальний семінар для адвокатів з Правил адвокатської етики та застосування окремих положень вимог КПК України. 

Даний захід був відкритий вітальними словами заступника голови Ради адвокатів Донецької області Олександра Бутка, який звернув увагу присутніх на необхідності своєчасної сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, а також необхідності підвищення кваліфікації адвокатами. Зауважив на положеннях нової редакції Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, (надалі Порядок) відповідно до яких реєстрація на семінари з підвищення кваліфікації адвокатів буде відбуватися на сайті Вищої школи адвокатури, у зв՚язку із чим адвокати мають привести у відповідність відомості стосовно адреси електронної пошти, яка має бути обов՚язково зазначена у профайлі адвоката що міститься у Єдиному реєстрі адвокатів України. Довів до відома присутніх, що у зв՚язку із прийняттям нової редакції   Порядку, адвокати, які не звітували перед Радою адвокатів регіону,  у строк до 1 липня поточного року мають надати до Ради адвокатів Донецької області копії сертифікатів про участь у заходах підвищення кваліфікації адвокатів, у тому числі отримані протягом 2019 року, та відповідні картки обліку залікових балів, з метою їх подальшого спрямування  до ВША, яка згідно з новою редакцією Порядку, веде облік і щорічно узагальнює інформацію про підвищення кваліфікації адвокатів. 

 

Надалі голова КДКА Донецької області Тетяна Коростеліна висвітлила окремі положення Правил адвокатської етики,  зауваживши про  необхідність неухильного дотримання адвокатами даних Правил та нагадала присутнім підстави притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності, розповівши про зміни що були внесені до Правил адвокатської етики.

 

Тренером Сербіною Анастасією присутнім адвокатам були висвітлені такі теми як затримання за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, повідомлення про підозру, обрання зміна та скасування запобіжних заходів, оскарження підозри.

 

            Загалом у даному семінарі прийняли участь близько 250 адвокатів з Донецької та Запорізької областей, які за результатами вивчення тем семінару отримали сертифікати про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів.

 

            Нагадуємо, що наступний семінар з підвищення кваліфікації адвокатів відбудеться 29 червня 2019 року у місті Краматорську. Більш детальна інформація з приводу проведення цього заходу розміщена на сайті Ради адвокатів Донецької області.