20190420_105704_05

20 квітня 2019 року у м. Маріуполі відбувся навчальний семінар для адвокатів

20 квітня 2019 року у місті Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету Радою адвокатів Донецької області було проведено навчальний семінар для адвокатів за темами «Надання належної та якісної правової допомоги особам, що притягаються до адміністративної відповідальності за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Підготовка захисту осіб що притягнені до адміністративної відповідальності за статтею 130 КУпАП для подання скарги до ЄСПЛ»

            У даному семінарі прийняли участь близько 250 адвокатів з Донецької, Запорізької та Харківської областей, які за результатами вивчення тем семінару отримали сертифікати про участь у заході з підвищення кваліфікації адвокатів із зарахуванням 5 балів.

            Під час семінару доповідачам від присутніх на заході адвокатів надходили запитання, що свідчить про актуальність та інтерес серед адвокатів до розгляду зазначених тем.

            Інформація про проведення Радою адвокатів Донецької області семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів завчасно розміщується на сайті Ради, тому шановні колеги уважно слідкуйте за сайтом.