20181019_113139

19 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ АДВОКАТІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

19 жовтня 2018 року відбулося виїзне, спільне, відкрите засідання Ради адвокатів Донецької області та КДКА Донецької області у м. Маріуполь, на якому були присутні адвокати регіону, зокрема з міста Маріуполь.

На засіданні Ради були розглянуті такі питання як видача стажистам свідоцтв про право на зайняття адвокатською діяльністю за наслідками оцінювання стажування, заміна свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, призначено адвокатів – керівників стажування та направлено осіб на стажування, згідно поданих заяв. Розглянуті заяви адвокатів про звільнення від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

 

На виїзному засіданні Ради адвокатів Донецької області, до органу адвокатського самоврядування регіону звернулися адвокати Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з приводу несвоєчасної оплати вартості наданих ними послуг, у зв’язку із чим даним адвокатам було рекомендовано звернутися до РАР письмово, із наведенням відповідних фактів, наданням копій матеріалів та формулюванням відповідних вимог до Ради адвокатів Донецької області, які будуть невідкладно розглянуті на черговому засіданні РАР, створено робочу групу, тощо.  

 

Наступне засідання Ради адвокатів Донецької області відбудеться 31 жовтня 2018 року об 11:00 годині у приміщенні Ради адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, вул. Дружби, 9.